Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Birde size soralım?

Lastguard

Öne çıkan mesajlar

Eğer oyun ve class bilgin iyiyse haftada 5-6 saat oynayıp gayet başarılı olabilirsin pvpde.

Ama class bilgisi, iyi alt yapı gerekiyor. Ben S1'deki halimi hatırlıyorum da tam komediydi yani, o zamandan bu zamana belki 5000 kere duel yapmışımdır öğrenene kadar.

Duel yapıp classın temel mekaniklerini öğren
BG yapıp gruptaki görevini kavra
Sonra da arenalara ak derim
Sosyal ağlarda paylaş

lamerism'e:
Arena diye bir sey duydum :) Peki sen bunu sormadan once arena yapmaktaki amacın rating ve dolayısıyla yine ust bas oldugunu dusundun mu?

Konuya dönersek; Warhammer tamamen pvp oyuncularına yonelik bir oyun. Pvp haricinde yapabilecekleriniz cok az. O yuzden biraz pvp yapayım, biraz pve, aman sıkıldım balık tutayım diyen, farklı seyler yapmaktan ve bunların karsılıgı odulleri hedeflemekten hoslanan bir oyuncuysanız, evet bir sure sonra oyundan bayarsınız. Ama benim gibi tek derdi odulu olsun olmasın (hiiiiic farketmez) kafa goz pvp yapmak olan oyuncular icin gıda gibi bir sey :)
Wow ile WaR'ın karsılastırmasına girmeyecegim cunku bunu cok sacma buluyorum (İkisi de kar pastasından pay alabilmek icin farklı seyler hedeflettiren, yani mecburen bambaska oyunlar cunku). WaR'ın grafiklerinin 3 sene oynadıgım WoW'a gore kotu olması da umrumda bile degil. Cunku benim tek derdim %100 olmasa bile %50'nin fazlasıyla ustunde olan pvp class dengesi.. WaR'da (40 olunca ranki ve ustu bası benden hayli iyi oyuncular ve avantajları haric) neyi nasıl yaparsam combatın nasıl sonuclanacagını gayet iyi gorebiliyorum. Castersam bir melee gordugumde saklanacak delik aramıyorum. Bu da bana yetiyor da artıyor bile.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...