Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Smile Adsl'den aradılar

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Ttnet'ten hiçbir sıkıntım yok yıllardır , cok cok nadir kopma veya hız düşmesi olmuşssa olmuştur. Eğer smile'da da hiçbir sıkıntı yaşamıycaksam geçebilirim.

http://www.smileadsl.com/Campaigns_yillikpaket.aspx

Bu arada sitesinede koymuşlar 1 yıl üye ol 7 ay yazmışlar oraya ilginç. 7 ay sonunda fiyatlar nereye fırlar bilmiyorum... bana öyle demedi.

eğer kopma,hız düşmesi olmuyor ve bana dediği gibi 1 yıl boyunca bu fiyatlardan yararlabilirsem . 4mb'ye geçmeyi düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bende araştırıcam biraz , bu ay geçti zaten iptal etsem'de ttnet'i heralde parasını ödetirler. Olumsuz birşey duymazsam gelecek ay taktırırım

Bir sorun yaşamazsam ttnet'in hız yükseltimi umrumda da olmaz 1 sene boyunca. 4mb hayli hayli yeter. ttnet'in yükseltip yükseltmeyeceği ve neye yükselticeğide belirsiz.
Sosyal ağlarda paylaş

smilea sitesinden başvurdum geçen gece 11 de filan. ertesi gün öğlen aradılar. aldım abonelik. evdeki ttnet aboneliği bitiyodu.
2 mb sınırsın 7 ay 36 ytl sonraki 5 ay 63 ytl olmak üzere. kablosuz modem ayda 6 liraya. bi de 20 ytl aktivasyon ücreti aldılar. ttnet baya problem olmuştu sürekli kesiliyodu. kaç kere aradım müşteri hizmetlerini çözemediler sorunu. smileda denicem bi de. 1 yıl taahhüt veriyosun bi de. çoğu 2 yıl istiyodu o yüzden smile aldım. bide ekşide filan okudum biraz ne demişler diye sadece bağlantı aşamsında biraz problem var galiba. hız, kesilme vs de hiç problem yaşayan görmedim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...