Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

patch sorunu

neuromancer

Öne çıkan mesajlar

oyunu yükledim, launcher'ı açınca "internete bağlı değilsiniz" gibi bir sorun veriyor, ama onda "OK" a tıklamayınca açılıyor sayfa, log in oluyorum ardından "auto patch" açılıyor buraya kadar sorun yok, ancak ondan sorunlarında patch indirmeye başlıyor, sonra 1,5 mb kadar indirip tekrardan başlıyor, bir türlü beceremedim n'apayım arkadaşlar, ne edeyim arkadaşlar. yardımcı olur musunuz?[signature][hline]Nukem_Verite, 25 January 2003 21:11 tarihinde demiş ki:
selam, ben 20 yaşında kaslı vucutlu bir erkeğim.İstanbulda yaşıyorum,kendime dostluklar kurabileceğim bir arkadaş arıyorum. asl?
Sosyal ağlarda paylaş

kendimi aptal gibi hissediyorum, bu başlığı Knight Online'a taşıyabilir misiniz moderatör arkadaşlar; yanlış yere açmışım :)[signature][hline]Nukem_Verite, 25 January 2003 21:11 tarihinde demiş ki:
selam, ben 20 yaşında kaslı vucutlu bir erkeğim.İstanbulda yaşıyorum,kendime dostluklar kurabileceğim bir arkadaş arıyorum. asl?
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler bu sorunum halloldu..
Peki sizde de aşırı bir lag var mı? Bir worm'a saldırıyorum, 10-15 saniye sonra hp inmeye başlıyor lagdan takılıyor bazen herşey tekrar giriyorum oyuna. Bir sorun mu var acaba?[signature][hline]Nukem_Verite, 25 January 2003 21:11 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aKuMa_Tr, 10 Haziran 2004 23:41 tarihinde demiş ki:
Sende sorun yok genel bir sorun.
Ttnet den kaynaklanan.

Anlıyorum, peki ne kadar süredir devam ediyor ve ne kadar süre sonra biter bir fikriniz var mı?[signature][hline]Nukem_Verite, 25 January 2003 21:11 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
neuromancer, 10 Haziran 2004 22:57 tarihinde demiş ki:
Teşekkürler bu sorunum halloldu..
Peki sizde de aşırı bir lag var mı? Bir worm'a saldırıyorum, 10-15 saniye sonra hp inmeye başlıyor lagdan takılıyor bazen herşey tekrar giriyorum oyuna. Bir sorun mu var acaba?
ing-farnsa arasındaki optik kablolar kopmuş sorun ordan kaynaklanıyor . Normalde lag olmuyordu .[signature][hline]Her Avcı Avını Tutkuyla Avlar .
Bense Ötesinde Bir Av Yaparım .
Adonis 1 lvl 32 Assasin
[Bu imza zgrw tarafından 06 June 2004 01:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...