Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Büyücü oynarken

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

Ateş büyüleri daha çok dmg veriyor, ama buz büyülerinin de rakipleri yavaşlatma özelliği var. Partide buz büyücüsü olması iyi oluyor Haunga falan avlarken.
Bir de glacier blast büyüsü çok karizmatik (hani şu havadan düşen abartılı buz kütlesi) :)

Lightning büyülerini fazla bilmiyorum, ikincil olarak alınabilir bence[signature][hline]You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one
Sosyal ağlarda paylaş

lightining stun etmiyor nerden çıkartıyorsun ???
ice mageler yavaşlatma olayını üstlenir lightining mageler yapıldığı player üzerindeki büyüleri dispeal eder mesela karşınızdaki düşman baya bi bufflanmıştır hp ar vb... lightining büyüsü attığınızda bu efektleri dispeal edersiniz fire damage ı en yüksek olan büyüdür. Ice/fire gidilmesini öneririm benim 46 lvl lightining/ice mage im var pek de memnun değilim...

Ve büyücüler hakkında + bilgiler de veriyim:

mutlaka staff kullanın ve elinizdeki sopanın damage ı direkt olarak büyünüzün damage ınada etki ediyor
ve mesela eğer fire mageseniz sopanızın elemental damage ı fire olsun eğer poison lightining veya ice sa fire büyüsü yaptığınızda yanlızca staffınızın base (normal) damageından dmg bonus alırsınız.
intelligence ve magic powerı 3/1 oranında çıkmaya çalışın
2 int 1 mp yada 3 int 1 mp bile olabilir....

aklıma geldikçe eklerim 3 haftadır oynamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya birisnde gordum area buyusu: min.1000hp'si olan yaratıkalrı tek buyu ile indirdi..
lvl 52 mi 55 mi ne orda bir tane varmıs aceba duyan veya bilen varmı?[signature][hline]Seviyorsan özgür bırak gitsin...
Dönerse senindir.
Dönmezse,
Zaten hiç senin olmamıştır.
===================================
Efsane dalga :tebrikz:
Sosyal ağlarda paylaş

Ben seninle şimdi burda daha iyi biliyorum yarışına girmiycem lighting stun ediyor biraz K.O nın kendi forumlarını oku Castle Warlara katıl görürsün.
Stun yediğinde potion içemiyorsun /town çekemiyorsun ve yürüyemiyorsun.
Glaciar da her büyü üstündekü buff ları kaldırmıyo lvl 39 ve 54 büyüleri kaldırıyor onun dışında hangi büyüyü atarsan at karşı taraf slow oluyor.
Fire badoz damge vuruyor ama oyunda damage önemli değil karşı tarafı yavaşlatmak önemli çünkü fire resistance lar hep yüksek oluyor savaşlara katılmıyorsan bunu da bilmeni beklemem Adonis de lvl 60 Glaciar/Lighting mage imiz var istersen arenaya çıkıp stun edip etmediğini sana bi güzel gösteririm.
Lvl ın yükseldikçe stun etme % si de yükseliyor.

Hala benim bildiğim doğru diyorsan gel arenaya sana lighting büyüsü atayım.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

Mageler Mp nizi maksimum 104 yapıcaksınız oyunun en iyi stafını kullanabilmek için gerisini full int ye vericeksiniz set olarakta crimson set giyip ona mp basıcaksınız.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kingpin34, 08 Haziran 2004 23:24 tarihinde demiş ki:
ya birisnde gordum area buyusu: min.1000hp'si olan yaratıkalrı tek buyu ile indirdi..
lvl 52 mi 55 mi ne orda bir tane varmıs aceba duyan veya bilen varmı?

Yaratıklara vurduğnuz damage ölçü değil onların armor u ve resistance ları çok düşük npc ye vurduğunuz damage in normal bir player a vuruş oranı 1/3 ortalama hesaplanış şekli bu.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...