Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2Handed-Pala

Cute_X

Öne çıkan mesajlar

Beyler öncelikle merhaba demek istiyorum accountumda çıkan bir sorun yüzünden msg atamadım baya ve bu arada aklımda baya soru oluştu yardım cı olursanız sevinirim.

Şimdi herkesin dilinde palalar rvr de geberiyor gibi durum söz konusu 20 ulaşmak üzereyim respect yapcam skilllerimi ne yapiyim yardım cı olursanız sevinirim.Gönlümde 2handed pala olmak war ama :)[hline]

[Bu mesaj Cute_X tarafından 24 April 2003 15:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkcası Albion melee class'ları 2 handed da olsa, polearm da olsa o kadar yüksek dmg veremiyorlar.. 2-h olduğun zaman da bayaa bir yavaş kalıyorsun..

Benim tavsiyem 42 Shield ile Slam alman ki gruptakilere yardımcı olabilesin.. Tabii diğer arkadaşların yorumlarını da dikkate elebilirsin ama Paladin biraz group friendly bir char o nedenle shield ile hem daha defansif olursun hem grubundakilere katkın olur hemde slam ile caster'lara veya healer'a saldıranları stun edersin..[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

ikisini de oldukça iyi kullanan war ancak benim gözlemlediğim 2h paladinler rvr de 1h+shield'dan daha başarılı..ancak benim derdim PvE diyosan 1h palaların farming makinası olduğunu söyleyebilirim..[hline]Dramar on Albion/Kay
Osmanbey [Fatihin Fedaileri] on Midgard/Merlin

[b]the blue mists of the night[b]
Sosyal ağlarda paylaş

2 handed Paladin (PvE) Non stop killer.

RvR dede eger solo olarak degilde grp halinde dolastigin surece senin oyun stratejine gore degisir ne kadar kisa surede ölüp öldürecegin (2h) (spec puanlarini (lvl 50) iyi dagittigini farz ediyorum) s/s Paladinler hakkinda bilgim yok birsey diyemiyorum.[hline]Mirzabey / Paladin
Daggerfall / İnfiltrator
DAOC Kay
www.the-huns.com
Sosyal ağlarda paylaş

Saolun açıklamalarınız için sanırım shiled pally yapcam peki rvr özellikleri olarak ne almam lazım? 2 handed paladin ve Shield pala için yazarsanız sevinirim herhalde yarın 20 kusur olcam ilk rvr deyemimi yaşıcam :)[hline]Morfein LvL19 Paladin Albion

Kutsal Bakirenin Koruyucusu

[Bu mesaj Cute_X tarafından 24 April 2003 22:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dikkat edin arkadaslar :)
shield de 42 de gelen stun two handed da 20 li lvl larda geliyor.
s/s olan arkadaslarim agliyor su anda...
ve two handed olunca extradan slash e vermek zorunda degilsin. bundan %100 eminim.
her neyse.. kesinlikle full 2h git. 48 chant.. (shield olmadigi icin 48 de gelen paladin +af chant ini al accaip dmg reduce saglar) gerisi parry ardindan mop III cakarsan shield den daha saglam olursun :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl32 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle vermek zorunda degilsin...
two handed isen dmg in two handed skillinle olculur birde slash a thrust a yada crush a puan vermek zorunda degilsin.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

ceti yanılıyorsun
albionda o iş oole diil

polearm, dualwield, two-handed yada flexible weapon
bu 4 skillden 1'ini alıyorsan yanında da bir da damage type alman gerekiyor

biri damage range digeri base damage i etkiliyordu galiba[hline]Kalima X.......Minstrel of The Hun (yarı aktif)
Jenissary......Scout of The Hun
Kalimax........Theurgist of The Hun
www.the-huns.com

[Bu mesaj kalima tarafından 25 April 2003 09:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

poelarms ımdan biliyorum.
polearms skill i max dmg i etkiler.
thrust minimum damage i etkiler.
50/50/27 spec benim armsman ve düşük weapon skill li polearms a göre inanılmaz fazla damage veriyor.[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Noob Assasin
Sosyal ağlarda paylaş

ya hocam yapma simdi benim bow da thrust dmg yaziyor :) birde thrust mi alicam bow dmg vursun diye alla alla :)
adim gibi eminim hocam....... sadce two handed etkiliyor dmg ini.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
malsahibi, 25 April 2003 07:52 tarihinde demiş ki:
34 slash ile berbat bir weapon skill in olur.
50 weapon a katılıyorum ben de.[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Noob Assasin

mainweapon bu templatede kalkandir
ele small shielld ,düsük delay düsük endu ihtiyaci, alinir
34 slas olmasinini sebebide riposte combosu...after block medium stun combosu....amac zaten dmg vermek degil tamamiyle hybrid defensiv tankdir[hline]UYKUM VAR!
Sosyal ağlarda paylaş

Slash-Thrust-Crush minimum (base) damage i belirler

Twohanded Maximum damage i belirler

eger benim gibi slash a 30 veripte nede olsa twohanded 50 diip yoluna devam edersen verdigin damage i gorunce cok canin sikilir ve sonunda 2. bir char acarsin yada respec beklersin bakiniz ornek karsinizda duruyor :)( bakiniz asagiya) :)[hline]Mirzabey / Paladin
Daggerfall / İnfiltrator
DAOC Kay
www.the-huns.com

[Bu mesaj Daggerfall tarafından 26 April 2003 18:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

midgard da axe kullanlar?????
axe ler slash dmg...
ama sadece axe train ediyorlar.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

albiondaki slash thrust ve crush spec olmaktan ziyade damage type
o yuzden 2h silahlarinda minimum damage'ini silahina gore crush slash yada thrust belirler
hibde ve midde boyle degil bu durum
hibde blade blunt ve pierce var
daoc'a gore bunlar damage type olmadigi icin large weaponlarin min damage'ini etkilemiyorlar
midde isede 2h diye bi spec yok..[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...