Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

Öyle olması normal. AM/Shaman t1 1v1 en iyi class. WH/WE ile rahat kesersin, onun dışında zor iş.

Öte yandan twinklemek zor birşey değil. Sadece talisman alsan bile yeter. Epic talismanları tanesi 2 golda bulabilmek mümkün. Maviler 40s-50s falan. İlk karakterinse para yoktur tabii ama ilk karakterinse deneyim de olmadığından sorun değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi niye veryansın ediyosunki şimdi.Destronun niye blob olduğu çok açık.Rg crimson etc.. gibi şu an aktif bi guild yok destroda.
Unnamed vardı onlarda da esas kadro filan bozuldu.Legio tek başına bi yere kadar.Başka ne kaldı moonlapse var.
Moonlapse wb deki playerların rr ortalaması 40-45 arası bişey çıkar baksan.Sözün açığı organize bi guild olmayınca, adamlar blob yapıcak tabi.Yani bloba karşı yeniliyosun sorun etmemen lazım.Azcık empati kurulmalı yani.K8pks mergi gelmeden order aynı durumdaydı....

Hep win hep win de olmaz yani.Karşıdaki adamın zevk alması için bi kerede onun kazanması lazım.Blob,zerg etc.
Birde paticikte Norn'da destro oynıyan kalmadı galiba nerdeyse:)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi hob bile blob yaptı dün.K8p zamanları kral olayları vardı.kral push zamanları blob oluyordu.Ama şimdi öyle bişey yok,ic de altdorf da oluyor.Legio ,unnamed falan konuşuyorlar forumlarda sonra blob yapıyorlar.Hadi puglar falan yapar dediğin gibi empati kurarsak.Ama büyük guildiz diye takılıyorlar sonra kesemeyince blob.Ne oldu şimdi order blob oldu.Lag festivali başladı.
Edit:Unnamed,legio,moonlapse.Dediğim gibi hepsi organize guildler ve 1 saat öncesine kadar tek order bizdik.Biraz saygı, 3 guild vs 1 guild:D
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi legio,unnamed'da online adam sayısı çok az şu an.
Oynayan kalmadı zaten.Dediğin gibi şu an için efektif guild değiller.Forumda büyük guildiz diyceklerine kan kaybettik online sayımız yok filan deseler gene katlanılabilir.Hem klavyeden atıp tutmak bide üstüne öle blob yapmak olmamış dediğin gibi.
Hob'u bilmiyorum.Diğer eski guildlerin main elemanları geçti oraya. Onlarda onun ekmeğini yiyolar.Ama şu an destronun orderın karşısına çıkaracağı organize bi guild filan yok.Ondan blob işte.

Edit;Unnamed,Legio moonlapse aynı alliancetalar.Unnamed en son online sayısı 10 u geçmiyordu.Bizim moonlapse hepsi low rr.
Legio alliance rvr day haric 4-5 online filan.
Biraz önce karsınızakiler karmadır abi.Max 2wb dir onlar diye tahmin ediyorum.Moonlapse noobs+ 10 kisi unnameddan+20 kisi legio böle bişeydir karşılaştığınız.Hal böyleyken forumlarda atıp tutmak olmamış.(td)Ama unnamed online kişi yok moonlapsee low ranks.. legio var bi işte.Ondan blob yapıolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Tek başına bi halt yiyemiyolar diye komple destro guildlerine mi dedin yoksa blob yapanlaramı anlayamadım ama biz devamlı tek başımıza 1 wb olarak dolaşıyoruz orz olarak online sayısı yeterliyse rg,crimson,Vİİ,iltimar,exo,seventh leg. hepsinide yendik çoğu zaman eğer full wb isek bu kadar da yerin dibine geçirmeye gerek yok abi destroyu
üstelik blob u rg.crimson,uprising de çok çok fazla yapıyor ama hak veriyorum sana eğer tek başına dolaşan 1 wb içindeysen kendi tarafındaki blob u göremiosun ben bilmiyoum mesela kimler blob da o sıra orvr de tek dolaştığımız için
Zaten bizim orvr zamanımız bu üç kafadarın blob u başlatmasıyla bitiyor
Demem o ki iice kabak tadı vermeye başladı zaten bu olay destro blob yapıyor order da blobla karşılık veriiyor eğer order blobsa destro blobla karşılık veriyor millet iice soğudu guildlerdeki online sayıları iice düştü
yanlış anlaşılmasın amacım öle bloba blob gibi saçma sapan bi argüman oluşturmak değil kesinlikle bizim içinde aynı sorun var.Ufak guildlerde daha bi bayıcı oluyor bu olay zar zor alliance den falan adam toplayıp wb kuryosun karşına mahalle kavgasına gider gibi toplanmış birsürü adam çıkıyor sonrası rage and quit
Sosyal ağlarda paylaş

Blob yapan guildler için konuştum.Zaten quickbaby işte elebaşları:)Orz iyi guild.Ama yine de çoğu zaman rg'yi yenmiyor.Pierun biraz çirkef bir eleman.Dw'de millet guild scroll basmış yarısı afk olmuş wb kesince irc'den hemen başlıyor laf atmaya.Amacım rg'yi savunmak değil.Orz yenemez de demiyorum yanlış anlaşılmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

interperezinde dediği gibi destronun çoğu büyük guildindeki core elemanlar bıraktı bende dahil destroda eski türk tayfa kalmadı gibi bişi baydı artık herkes 80 full sove olunca bıraktılar.Tabi herkes için gecerli millet altlara sardı bi ara baktı olacak gibi deil temelli bıraktılar.Suan oynayanların coguda yeni gelmiş"ulan biraz eğitsek adam yapariz gibi" denilen elemanlar ondan ordera karşı koyabilecek bir guild yok.
Sosyal ağlarda paylaş

pierun biraz egoistdirde iyi elemandır aslında :) .abi hiç takmıyorum artıkın öle yenmeyi yenilmeyi falan aslında yeterki şöle adil şartlarda güzelce bi combat olsun vii,iltimar,exo. sağolsunlar onlarda bizim gibi tek başlarına çıkıyolar orvrye güzel combat oluyor yensek de yenilsekde
pierun almıştı heralde rg ve crimsonla yaptığımız combatlardan bi kaçını videoya dediydi guild chatte yanlış hatırlamıyosam bitanesi reiklandda diğer ikisi dw de olması lazım rg yi yendiğimiz combatların
baaya bi yeni eleman geldi bizde başka bi ufak guildden rr 75-80 4-5 kişi olarak tan yeni geçtik orza öncesini bilmiom nasıllardı :)
Sosyal ağlarda paylaş

aynen harire katılıyorum valla. orz hakkaten oynamayı bilen adamları alıyo guilde zaten sacrxi goruceksin sizin wbi gorunce cığırmaya başlıyo regoup watchout heavy hitters!! falan diye :D ama alıyoruz genelde sizi B)-
yenmek yenilmek değilde en cok orz wb ile karşılaşmak tat veriyo orvrde gerisi yalan zaten flame breath/annihilate/fiery blast/ scorched earth bi bakmışsın 150 kill yapmışsın
Sosyal ağlarda paylaş

Guild Alliance diye bir fonksiyon var :P En iyiler diye burada adları anılan, çeşitli derecede elitist takılıp, alliance dahil herhangi bir koordinasyonu umursamayan guildler olmakta. Bence bu durumda blob isyanı yapmaya hakları yok. :D

İstekli/isteksiz, blob yapmayan guild yok. Lock timerlar devreye girince savaş ufacık alanda 2 noktada falan kilitleniyor. Karşı olan guild bile savaşa katılmak istiyorsa bir yerden sonra blobun parçası oluyor.

Bu yaz boyunca en özendiğim guild Legio'ydu. Adamları tek wb görmek mümkün değildi. Mutlaka bir başka guild daha bulunuyordu. Biz blob yapmayız hebele hübele diye çığırtan adamların blob içinde yutulmasını izlemek kadar keyifli birşey yok. :D

Benim için önemli olan hileye hurdaya başvurmadan kazanmak. ( Orz denip duruluyor, Sogekinguya selam ;) ) Yeri geldiğinde yeterince namuslu duel, guild warband kapışması falan yaptım. Kafamda bombing, blob, zerg, oyunun izin verdiği herşey mübah :) Şimdi altlara dönünce, üzerine playtime azalınca iyicene renown/zaman hesabı yapmaya başladım, o yüzden solo çok kıyak geliyor. Blob ftw! :) Guild desen bizimkiler hah olmuş diyeceğin scenario party çıkaramaz :D
Sosyal ağlarda paylaş

işte yenmekde var yenilmekte bu işlerde çoğu zaman yenilsekde destroda rg ye crimsona falan dayanabilecek guild yok gibi bşy online sayısı genelde yeterli olmuyor guildde birsürü rr 80 adam olmasına rağmen çok nadir online oluyolar dün 7 kişi online idi mesela orvr ye her zaman çıkamıyoruz bazen tovl a adam bile bulamıyoruz rr 80 oldum hayla kamen glyph ve ve o 3 piece bonusu yok mesela çoğumuzun bitek ihhr var işte tüm itemleri tmm olan sorclardan elimizden geleni yapıyoruz işte arada sırada rg yi yenmekde takdir edersinizki bizim için iyi bşy
bide ne hile abi ben önceden alpha legion diye isveçli ve rusların olduğu bi guilddeydim sonra ordan 4-5 arkadaş yeni geçtik orza hile falan görmedik daha biz hile ilemi kazanıyoruz şimdi öle mi demek istiyosun?guild fanatikliği değil ama bu ben hile ye şahit olmadım
aklıma gelmiken rg nin recruit sayfasına baktım geçen gün waralliance deki, dps am aryıyomuş sacrx, heralde artık iice fantezi yapmaya başladı dps am lere mi bombing yaptıracak napacak ciddiyim napcak o dps am yi çok ilginç :D ilk defa dps healere ihtiyaç duyan bi guild gördüm
Sosyal ağlarda paylaş

Order'da da destro kadar güzel melee train yapabilen yok :D Bir de şimdi kesin itiraz gelir ama puglarınız bariz daha iyi.

Şöyle diyim şu an öyle bariz hile yapan kalmamıştır zira epeydir QQsunu görmedim ama Orz'dan hile yapanlara şahit oldum ama bu seni veya guildin her üyesini bağlamaz tabii. Ancak eskiden kalma bir negatif karma var.

Sacrx fantazi yapıyor da DPS AM aradığı için değil. Vizyonu geniş adam diyemem çünkü o gözüyle görmesi gerekiyor ama o deneme işinde gerçekten başarılı. Şu gün şu ortamda warbandde DPS AM yoksa zaten epey bir avantaj kaybediyorsundur. DPS output, healing debuff, aoe snare, aoe debuffing yani var oğlu var. Özellikle Sacrx gibi healer AM'in insta resinden yoksun olmayı tasarlayan biriysen daha bir lazım... Fantazi yaptığı şey AMleri blessing kaldırmak için kullanmayı düşünmesi. Bir de sanırım sadece 2 slot ayırmış. 5 slot ayırsın demiyorum tabii ama amaçladığı şeyi counterlayacak healer sayısı ortada, wb ortamında zor o iş. RGcılar daha iyi bilir zaten, benim gözlemlediğim bu aralar kendisi epey deneysel, birkaç haftaya Crimson'ın nasıl patakladığını görüp back to basics yaşar :)

Yalnız DPS healera ihtiyaç duyan guild denmiş, kırıldım yani beni de mi görmediniz :( RP dışındakiler faydası say say bitmez.

Crimson son zamanlarda inanılmaz toparladı. Onların liderleri acayip ağırdan alan tiplerdi. Şimdi small scaleden tut pug organize etmeye Order'da sağlam RvR presenceları var. Hatta warband gücü olarak ilk kez RG ile rekabet edecek hale geldiler. Tabii bunda Exodus göçü (haha) büyük faktör.

Bir de eğlenceli dipnot olarak, laseryoda video çekmiş, birkaç bloga koymuşlar, Andy linklemiş falan. Görünce dedim bu neee, abilitylere clickliyor falan, geçtim dalgamı. Üzerine bir de Sabull birşeyler diyordu buna ahah. Ha bir de şimdi link veremicem de biri kill frenzynin olmak üzere 2 tane tavuklu video var, inanılmaz iyi ahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

kırıcı olmak için demedimdi hani hiç böle görmedim regiona falan dps healere ihtiyaç var diye spamlayan ondan biraz ilginç dedim yoksa aoe snare insta rez debuflar falan güzel olaylar onlar yararlı yani de olursa kullanılıyor
rg de vardı sanki bi dps am adını hatırlayamıyorum tam olarak, elinde şu colossusdan düşen item la alınan silahtan vardı 3 harfli bi adı vardı :D genelde blackhat ve moonthief die 2 bw var rg de onlarla görürdüm sclerde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...