Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

Bırakmıştım, 1.3.6 istediğim gibi olunca döndüm. :D

Ha bir de expansion için ümitsizdim ama Gamescon'da birşeyler açıklanacak, onun da büyük etkisi var. Gerçi benim 8. bırakışım falandı herhalde eheh.

edit: birşeyler açıklanacak derken expansion / yeni content işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Asgard said:

oyunda (dest) baya türk var gerek yüksek level gerek yeni başlamış bi çatı altında toplansak ya..güzel olmaz mı?warhammerda türk oyuncular arasında genellikle instance yüzünden tartışma cıkıyor bunu en aza indirgeyip bi guild kurabiliriz esasen

inv/precision zamanında güzel vakit geçiriyorduk birlikte.pve özürlü birey olduğum için ben instance tartısmalarına hic tanık olmamıstım(:P)
Zamanında çoğu kişi gear yapmak için ayrılmıştı yanlış hatırlamıyorsam .Eskiden sove. drop bizim için zordu.Şimdi ic/altdorf instance mekaniği değişti.Kolay elde edilebiliyor gear.Güzel fikir aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten çoğu kisi full sove oldu yani item kasmak için bi lv kaldı bide tovl bunun dusunda eskiden oldugu gibi kral için tartısmada cıkmaz rvr kurariz,sc premade kurarız eğleniriz yani benim tanıdıgım insanlar zaten guilddeler bende unnameddayım ama gerçekten yapacak bişi kalmadı ve baydı yabancılarla oynamak alt felan kasacam bende yeri geldimi tankla girip yardımda ederim ve yardım edecek 2-3 kişi daha tanıyorum yani:)rvr de ventteyken 2 muhabbet etmek çok sarar bence sen officersin ben değilim sende bu yetki var bende yok demeyen insanlarla zevkli olur bence.unnamedde elin yabancısı realm officermiydi neydi o t4 te konusmak icin adamlar verdi haciserdar(kendisine selam:) ) kaç aydır onda kimse gelip sormuyo kardeşim bu özellik niye bu adamda diye yani herkes oyununu oynuyo biz niye yapamayalım bu durumu
Sosyal ağlarda paylaş

zaten çoğu insan aylardır bu oyunu oynuyolar artık ezberledik yani yeni gelenlerede yardım ederiz ne bilim rvr de takılırız ha adam kesemeyiz belki herkes öğrenene kadar ama zevkli vakit geçiririz gibime geliyor.şuan tanıdıgım 6-7 türk var oyunda ha 2-3 kişiden emin deilim gelirlermi diye ama diğerleri mutlaka gelir ve tanımadıgım daha bi sürü yeni türk oyuncu var nerden baksan 3 grup kurarız rvr de demek istediğim bişiler yaparız yani
Sosyal ağlarda paylaş

Bende yardım edebilirim kesinlikle yeni başlıycak arkadaşlara.Evet 10-12 kişi rvr grubu çıkarılabilir.Sc premade yapılabilir.Ama small scale olması lazım.Çok büyük beklentilere kapılmadan ventte muhabbetin döndüğü küçük ölçekli bi çatı altında toplanmak güzel olurdu gerçekten:)

arcane said:

VL yokken başka şeyin dramı vardı zaten merak etmeyin. O kadar Türk bir araya gelince dram olmaması mümkün değil. :D

Buna da katılmamak elde değil gerçekten.İşte small scale bir grup oluşturulabilirse daha eğlenceli olabilir.Haftanın belli günü rvr-premade yapıp kendi halinde takılan bir grup nw adamlar kulağa hoş geliyor benim açımdan.(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

doğru tabide artık oyun yüzünden kızacak bi olay kalmadıki eskiden kral vardı alınmayınca kızardı millet şimdi lv ve tovl varki bunlar çerez instanceler.sc premade olur 2 healer aliriz 3. healer gelmek ister durumu izah edincede kızar-küser felan anca bu olur yaniki sanmıyorum:)
Sosyal ağlarda paylaş

Amacı deli gibi item kasmak olan varsa istemiyoruz zaten:) precision ve invadoriada çok yaşadık bunları türkler hep birbirini kıskanır yada genelleme yapmayayım %90 ı diyeyim.Türklerle oynanmayacagını iyi bilecek kadar mmo oynadım ama bu oyununda sonuna geldim yapacak bişi kalmadı benim için ve böle bi oluşum düşündüm ha zaten adam toplayamazsak yatarda benim gibi düşünen sçle 5-10 kişi toplasak yeter.Zaten amacımız item-rvr-sc zart zurttan ziyade muhabbet farklı guildlerde olunca olmuyo.Mesela unnamedde aşırı bi rvr disiplini var yani rvr saatinde online olup başka bişi yapıyosan bi kamyon azar işitiyosun gibi.Dediğim gibi artık oyundan alacağını almış öle çok bi beklentisi olmayan kişiler kurar yeni gelenlere yardım ederiz bişiler yapmaya çalışırız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...