Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

herkes scrubs izlesin!

dory

Öne çıkan mesajlar

Lopeth said:

friends bi yere kadarda frasier ve seinfeld herkesin sevceği türden yapımalr değil bence. (ki taparim seinfeld e)

yalnız garip bi önerme bu. scrubs herkesin seveceği bi dizi mi? :) ben ve ledzeplinbalonhelyum (nicki tersten yazamadım şimdi) da scrubs sevmiyoruz. arkadaşınki nefret olmuş biraz gerçi ama... benim gibi de çok pati vardır burda.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Kötü demedim. Friends kadar iyi değil. Ayrıca hastanede şaka olmaz. O yüzden de nefret ediyorum bu diziden. Bu kadar sevilmeyi ve başarılı olmayı hak eden bi dizi değil bence

bilader sen hasta mısın

burda kimse "SCRUBS EN İYİ, NE KADAR DİZİ VARSA ÇAKAR HEPSİNE" mi demiş? dememiş, kıyaslama yapan yok bişey yok, gelmiş burda "friends en iyi scrubs kötü sokiym scrubs'a" diye laf ediyosun, kendi kendine polemik yaratıyosun, ilgi manyağı mısın? yok bu kadar nefret ediyorsan scrubs'dan, açarsın bi topic rahatlarsın "lanet olsun scrubs'tan nefret ediyorum yerin dibine batar inşallah" diye, biz de seni sallamayız, herkes mutlu olur
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Herkes scrubs izlesin denmiş. Hepsine çakar demketen pek farkı yok bence :D

herkes scrubs izlesin demekle "ne izliyosanız bırakın da scrubs izleyin" demek arasında dağlar kadar fark var, sen kafanın üstüne oturup başka yerinle yazılanları okuyorsan yapıcak bişey yok
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

nileppezdel said:

Kötü demedim. Friends kadar iyi değil. Ayrıca hastanede şaka olmaz. O yüzden de nefret ediyorum bu diziden. Bu kadar sevilmeyi ve başarılı olmayı hak eden bi dizi değil bence

bilader sen hasta mısın

burda kimse "SCRUBS EN İYİ, NE KADAR DİZİ VARSA ÇAKAR HEPSİNE" mi demiş? dememiş, kıyaslama yapan yok bişey yok, gelmiş burda "friends en iyi scrubs kötü sokiym scrubs'a" diye laf ediyosun, kendi kendine polemik yaratıyosun, ilgi manyağı mısın? yok bu kadar nefret ediyorsan scrubs'dan, açarsın bi topic rahatlarsın "lanet olsun scrubs'tan nefret ediyorum yerin dibine batar inşallah" diye, biz de seni sallamayız, herkes mutlu olur

ze awful truth =(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...