Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Slayer

Natural

Öne çıkan mesajlar

horaceın dediğine katılıyorum,
o albüm seasons in the abyss.
üstüne tanımam kesinlikle o albümün
war ensemble
skeletons of society
seasons in the abyss gibi bissürü şarkı var içinde boru diil[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 28 September 2003 22:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

başlama dinleme önermeyin sizde bloodline'dan başka şarkısı olmayan bi guruptur onun yerine git soilwork yada battlelore falam dinle yada kamelot[hline]Bir kadın sana karşı olduğunda, unut gitsin.. önce seni severler sonra birseyler değişiverir içlerinde! bir kamyonun altında ezilmeni bir bok çukurunda ölmeni izler ve üzerine tülürüverirler! [CHARLES BUKOWSKI]

Sosyal ağlarda paylaş

Slayer ın olayı tersten solo atan gitaristi vede Divine Intervention a kadar grupta olan çılgın davulcusu Dave Lombardo. Tavsiye edesim gelmiyor sevdiğim için tarafsız olmayacak. Fekat çok ısrar edersen "South of Heaven" derim ben. Lombardo sonrası albümler az da olsa beğenilsede grup eski havasını kaybetmiştir bence. Seasons in the Abyss te iyi albümdürde bi Live Undead parçası yok içinde işte.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

silent scream yönetir!
(şimdi adam albüm tavsiyesi istemiş sazanlar diycek silent albüm diil ki diye biliyorum parça olarak söledim ben)[hline]the action brings reaction
-Sene bindokuzyuz çift sıfır.Ben koredeyim, Heryer çöl, Bir anda ağaçların arkasından almanlar fırladı şelalede olduğum için hemen suyun içine girebildim,Araziye uyumlu mor giysilerimizle dağlarda ilerlemeye devam ettik,
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
god hates us all albümü ve bir tane de başka bir albümleri vardı ikisini de kaybetti yaa..ama çok iyi gruptur..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür..(chE)
when a man lies he murders some part of the world
Üstüne Şehir Örten Şehir

buraya tıklamadıysan metalciyim diye geçinme sakın!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...