Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

olm bakıyorum millet baya baya uraşıyo oyunla. ben de denyo gibibodoz girişiyom herşeye. :D diablo 3 sanki asda..
konuşmaları sonuna kadar okuyup cvplıyorum o ayrı. ama aksiyonlara vs çok da dikkat etmiyorum. hüleaan diye girişiom. bi şekilde kesiom elemanları. ama kesemiom artık :/ oyun çok alengirli :( bana D3 lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Helcaraxe said:

ben şimdi redcliff de çocuğun içine giren demonu öldürdüm , şimdi cücelerin mekanında 2 tane kral adayının kapışmasının ortasında buldum kendimi sdfsdfds human noble , Grey Warden mı neyim :D

aynen bende ordayım. yalnız senden farklı olarak circleyide kurtardım. yani oyunun başı mı buralar ?
(bu arada o demonu annesini feda ederek öldürdüysen alistar -22 puan düşüyor :S (sırf morrigana yavşıycam diye tavsiyesini dinleyip öldürdüm annesini. +10 fln bekliyodum. hiç bişi gelmedi :D)

birde leana mıydı neydi bu kıza 1 sword 1 dagger mı yoksa 2 dagger mı yapıcam ?
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

magede skill olarak siz nasil bir yol izliyorsunuz? herbalism gitmeyi dusunmuyorum. combat training, survival ya da coercion? bu arada lvl10

herb rank 1 yetiyor mana pot spamlamak için oda baştan geliyor zaten combat training 2yada 3 de bi mana regen bonus var onu al yeter gerisini coerciona kazandığın parayı/itemı 2 ye katlıyor resmen
Sosyal ağlarda paylaş

ooh mage female elf açtım taş gibi de oldu :D ne öle kılıçmış sopaymış. koyyorum fireball u 2 metre uçuyor hepsi. sanki oyun biraz dengesiz gibi geldi. mage aşırı kolaylaştırdı. aynen dendiği gibi köpekleri 4 kişi öldüremiyordum warrior ve rogue oyunumda 3-5 denemede... (pek pot kullanmıyorum ondan dolayı tabi... wow dan alışkanlık heralde health potion basmaya elim gitmiyor)

şimdi magele tek başıma öldürdüm.. nihahaha :D inferno da çok sağlammış odaya girmeden atabiliyorsun. kapalı kapı falan dinlemeden.

şeyi merak ediyorum henüz daha gelmedim oraya(akşam yapacağım inş). kendimi bloodmage/spirit healer yapmak istiyorum. acep morrigan ı da bloodmage yapabilir miyim? orası biraz kafa bulandırıyor.

(spoiler olabilir okumayın yapmadıysanız)

çünkü daha önceki oyunlarımda morrigan ı fade e yolluyordum demon ı öldürmek için redcliffe de ve otomatik olarak red ediyordu demonla sohbet etmeyi. şimdi ben gidersem anladığım kadarıyla unlock olacak BM. o zaman da öğretebileceğim Morrigan a? doğru mudur? hoş Blood Mage olma şeysi orada mı öğreniliyor ondan bile emin deilim. Mage olmadan açılamıyormuş diye okudum. uzun lafın kısası Morrigan yapılabiliyor mu blood mage :P
Sosyal ağlarda paylaş

abi bak olay su
fadde son demonla konusmadan save aliyosun
sen girip
sonra demonla konusup hade de get ama blood mage oret bana diyosun

o professionu bikez acinca her oyunda acik oluyo o nedenle load edip demonu olduruyosun
sonra blood mage oluyosun ki oyundaki en basarili mage speci sanirim
arcane warriorda guzelde orda mage deilsin pek
Sosyal ağlarda paylaş

bu unlock etme olayı şu an oynanan oyundan bağımsız anladığım kadarıyla. ancak bayaaaa bi saçma geldi bana. sonuçta bir yerden öğrenmek lazım di mi? mesela Alistersiz Templar olmayı öğrenmek ne kadar saçma olurdu düşünsenize.(hoş kitaplar var ama kitabı da almadan - eğer daha önce öğrendiyseniz mümkün sanırım templar spec almak)

bi demon ile pact yapmadan blood mage olunmuyor sanırım (oyun dünyasında - oyun mekaniği olarak bahsetmiyorum). bu şekilde alavere dalavere yaparak olabilir gibi ama RP'e aykırı geldi bana.

neyse teşekkür ederim. anladığım kadarıyla unlock olduktan sonra kime öğretirsen öğret durumu var. teşekkür ederim :D

kafam bulanıyor tabi biraz. RP oynadığımız için bazı şeylere sadık kalmak istiyorum diyim. evet biraz manyaklık var bende... mesela warrior human noble oynarken adamın göz rengi tipi babasına benzesin diye kasmıştım :D hehehehe
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...