Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

uyuyamiyorum. eed.
bi de bu aralar baya bi issizim. eed.
ama düzelcek bi kac haftaya. ona da eed.
yok yok daha derinlere inmiyim.
eed.
abv.
küfretmek istiyorum.
arghhhhh.

ha bi de bugün araba carpti bisikletle giderken. 30la gitmesi gereken yerde, gaza basmis it.
bana carpti. ani fren mani fren derken az kalsin gg oluyoduk.
neyseki cok delikanli kari oldugumdan siyriklarla atlattim.
ama o serefsiz kacti. kesin rustu. plakasini da alamadim.
neyse :) verilmis sadakam varmis:):):)

had öbdüm.
Sosyal ağlarda paylaş

aşk seni bulabilirde uzakta durabilirde
samimi oluyor derken mesafe koyabilirde.
bu böyle vurabilirde, ilgisiz durabilirde
onu sana katıyor derken tuzaklar kurabilirde
aşk seni bulabilirdeeeee
günlük şarkıya bak sabah sabah oy oy

neyse bu sabah işe gelirken saçma sapan kitabımın ilk sayfalarını okudum.
çok atalet yaşıyomuşuz. adamlar çözmüş olayı. ama bi örnek deney vardı pirelerle ilgili çok ilgimi çekti. çünkü onların deney sırasında yaptığı bilinçaltı bende de oluyo. he piremiyim, hayır değilim tabiki.

neyse önüm arkam sağım solum ''pdf'' ve ''ppt'' oldu.
sunumlar bitsede tv programlarına geçsem.

Bu arada ''Adana'' yolları taştan sen çıkardın beni beni baştan günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bu arada az önce bi arkadaşımın hamile haberini aldım.
çok sevindim ne çok bebek oldu bu ara. bi an işi bırakıp hayallere daldım. uyy yerim kücücük minicik şeyler ya. (bu arada işi bırakıp bişeyler düşünmek için bahane arıyorum galiba) bende bebek istiyorum ya. şöyle bana benzeyen bi oğlum olsa günlük. çok muzur olsun yaramazlık yapsın. neyse artık kısmet bi 5-10 sene sonra evlenince.
Sosyal ağlarda paylaş

aksam biraz kestirmistim 3-4 saat (oha biraz degil normalde bu kadar uyuyorum zaten)

neyse, simdi hem o yuzden uyuyamiyorum, hem de bi uyandim koltuk altim agriyor, boyle koltuk altimda bi yer kocaman sismis sert bi sekilde, kirmizi olmus bole kendisi cevresi falan ama ole sivilce falan gibi degil bildigin sislik gibi.
ya bocek isirmis uyurken, ya da lenf bezlerimde bi sorun var. ikisi de ayri ayri uyumamak icin yeterli sebep uhuhuh
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

aksam biraz kestirmistim 3-4 saat (oha biraz degil normalde bu kadar uyuyorum zaten)

neyse, simdi hem o yuzden uyuyamiyorum, hem de bi uyandim koltuk altim agriyor, boyle koltuk altimda bi yer kocaman sismis sert bi sekilde, kirmizi olmus bole kendisi cevresi falan ama ole sivilce falan gibi degil bildigin sislik gibi.
ya bocek isirmis uyurken, ya da lenf bezlerimde bi sorun var. ikisi de ayri ayri uyumamak icin yeterli sebep uhuhuh

bi doktora git agriyo mu kolun falan lenf kanseri bile olabilir umarim ciddi bisey yoktur
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...