Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

1- hayat ne garip yeni vapurlar filan, ama çay vermediler
2- beşiktaştan ortaköye yürüdüm
3- hıncalı gördüm, şapkalı ertekinle bi yere gidiyolardı
4- ortaköyden arnavutköye yürüdüm, evet
5- otobüsle ortaya geri döndüm
6- kumpir yedim, oh
7- beşiktaşa geri yürüdüm
8- vapura bindim, çayımı içtim
9- baklava, kahve, misss
Sosyal ağlarda paylaş

Bir yarım saat önce eve geldim, her zamanki gibi "selaaağm" dedim hiç ses çıkmadı. Kuşkulu bakışlarla salona girdim L koltukta iki tane veleD uyumuş. Annemler de balkondaymış; nasıl bir surat ifadesi yaptıysam yarıldılar. Çocuklardan bir tanesi uyurken yere düştü baya iyiydi ve gözlerini bile açmadan kalkıp aynı yere yerleşip geri uyudu.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

1- hayat ne garip yeni vapurlar filan, ama çay vermediler
2- beşiktaştan ortaköye yürüdüm
3- hıncalı gördüm, şapkalı ertekinle bi yere gidiyolardı
4- ortaköyden arnavutköye yürüdüm, evet
5- otobüsle ortaya geri döndüm
6- kumpir yedim, oh
7- beşiktaşa geri yürüdüm
8- vapura bindim, çayımı içtim
9- baklava, kahve, misss

Evladım.
BURDA BU KADAR İNSAN VAR GÖRÜŞ BİZLEN.
Sosyal ağlarda paylaş

gh oynadım gece 4 e kadar arkadaslarla.iyiyim.
sonra uyudular.tv izledim.yaban tv de sülün avı izledim.çekememişler adam gibi av esnasını.tüfek sesi geliyo ardından azında sülün bi köpek.olmamış.zaten 10dk ya bitti denizcilik programı başladı.natgeowild'e geçtim.ayılar da ayılar.yok yellow stone parkında grizzly bearlar1 ise siyah ayılar 5 miş. 2 tane grizzly var kendi bölgesine siyah ayı sokmuyorlar, üstüne üstlük birde giren siyah ayıyı öldürüp yiyolar.ayı ayıyı yer mi lan?yuh.akıllı tv ye geçtim.lütfen kaykayla düşmeler azalarak bitsin.testislere yazık, o merdiven parmaklıgında kaymaya calısırken nice nesiller gözlerimin önünde kayboldu.
wwe vardı foxta, eski komikliği yok yorumcuların.bayıktı.ful racon kesmeyle rolle başlıyor.önce dövülen ayaklanıp dövmeye başlıyor falan.1994 den beri böle bu.artık izlemem wwe falan bu yaştan sonra.
neyse yatayım dedim 6 ya dogru.döndüm döndüm.ı ıh.yarında işim yok, bi kahve yaptım geçtim pc başına.
napıyorum lan ben? kahvede sogumadı gitti...
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük kahvaltımı ettim işlerimi yoluna koydum. şimdi odamın kapısını kapatıp biraz uyucam. ilaçlarımı da içtim. iyileşmek için resmen azimle yaşıyorum. şurup içerken ölçeğini kullanmayıp bi fırt çekiyorum o derece.
ama annem uzakta olduğu için iyileşemedim. içemedim bi anne çorbası :(
Sosyal ağlarda paylaş

kiz günlük hangi birinden basliyayim ki. Kendinisi dana gibi bir aynaya bakmali bence. Baya bir fazlasi var. Kac okka cekiyor kim bilir. Deli olucam bu ne naz nasil bir tafra aricam diyo ama aramiyo. Günlük ben nasil bir ikileme düstüm acil önlemler almam lazim bu böyle gitmez. Ben nerde yanlis yapiyorum günlük. Ama bu yaptigi hayvanlik kullanilmis gibi hissediyorum kendimi. Öte yandan sefin karisi basimda sunu bitir bunu bitir diyor. Seytan diyor elinin tersiyle masanin üstündekileri dök yere, yatir masaya. Neyse günlük sinirliyim stressliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün çok zor kalktım.zorla yine kahvaltı yaptırıldım.ilacımı içtim doktoruma gidicciim akşam.hava baya sıcak saçım çok uzadı terletiyor şerefsiz.antalya çok jelibon tadında cicim.. yapışıyoruz ayıcıklar gibi.annerm hala gelmedi.eczane bana kaldı.ilaç kokusu gg.hala denize giremedim.gece yaşıyorum yarasa gibi.parkta.dela oldum tinerci hayatı sürüyorum.bodruma gitmek istiyorum.sonra da kelebeklere.çok dua ettim dün.dünya barışı önemli.
görüşürüz bebeğim!
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük bugün acaip mutluyum ya içimde birşey var sanki enerji geldi bitiremiyorum :D koştura koştura denize gittim su buz gibiydi direk atladım çok üşüdüm ama yaptım.Koşturdum.Son ses müzik falan akşama parti var öss sonuç partisi bütün arkadaşlarımın süper geldi sonuçları :D çok eğlenicez çok

Sanırım hayatımın en hareketli en eğlenceli ve en mutlu günü bugün :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...