Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

2gün önce mal bi alkollü eleman biz düz yolda giderkene vurdu bize arkadan.. önemli bişi yok kimsede. zaten çözüldü gibin olay.. ama tamponsuz geziyoruz bu aralar :) çok komik duruyor araç.. 1-2haftaya dönüyorum. dönünce yazarım. şimdi neden yazmadığımı da dönünce yazarım.. lol

lan adenovirus geri döndü galiba aileye.. gözler falan bi sulanıyor. du bakalım ne olacak?

yalnız tek benim gözler kötü değil sanırım.. adamlar burnumuzun dibindeki adaya çıkmış be! kimse de görmemiş.. sonra ah vah diyor herkes.. gerçi artık ah vah diyecek kimse de kalmadı ya..

neyse takılmaya devam ediyoruz işte.. bi ara çektiğim bi fotoyu koyayım.. bi antikacı+porselen vs satan dükkandan gördüm bunu..

http://img6.imageshack.us/img6/426/dsc00325a.jpg

bu vazo(?)nun kulpları da gargoyle kafaları şeklinde bi iki tane daha keçi kafalı zamazingo vardı. içerdeki mülayim gözüken amca ve teyzelerin satanist olduğundan şüphelendim nedense..

bin türlü eşya vardı sattıkları. bi ara gene uğrarım başka gariplikler çıkar sanırım bunlarda
Sosyal ağlarda paylaş

günnük bunu az önce çalıştırdıım bilgisayardan yazıyorum. vindoz 7 de yükledim. bi de bayaadır bu yamuk tuşlu A4 klavyeyi kullanmıyodum, çok salak bi icat bu ya. yeni almak lazım. zaten pil de dayanmıyo yiyo resmen. anasını satiim masraf kapısı resmen sdf klavye mouse lazım, ekran kartı lazım, direktsiyon lazım(!) ohooo...

neyse ben buna bi ara kasa da imal ederim :D janjan olur.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük almanca sınavım pok gibi geçti, ama hoca da kabul etti çok zordu diye. bu auf ları in leri hala anlayamiyorum, ne zaman akkv ne zmn dativ olcak. adamlar oturmuş öğrenemeyelim diye dil yaratmıklar bence...

neyse şu an açtım beck's imi led zeppelin dinliyorum. almanya'ya dair tek sevdiğim şey beck's galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya insanlar gerçekten çok enteresan. İşleri düştüğünde uzaktan gözüne kestirip sırıtarak sana doğru gelmesini iyi bildikleri kadar bundan sonra suratına bakmamayı da başarabiliyorlar. Hayır bir de bu toplumda bilinen bir hareket anlamadım ki hiç mi düşünmezler ayıp olur diye. Hani hiç olmadı ayıp olur desinler bari ya. İşin komiği bunu bana yazdıran da 50 yaşında kadın. Dayanamadım tsıtsıtsıtsıtsıtsı diye suratına yarıldım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...