Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

günlük başı güzel sonu boktan bir gün.

Annemin 3 aylık kontrolü icin doktora gittik. Kanser tedavisi icin hatırladın mı.

Gerci tam sonuçları doktorlar görmedi ama sag tarafda akcigerinde filmde büyük lekeler var gögüs ameliyatı oldugu yerin alt tarafı ona canım sıkıldı günlük inş kötü birşey cıkmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu aralar arkadaşlarımı o kadar çok seviyorum ki. Her şey yoluna giriyomuş gibi hissediyorum. Çok sevdiğim arkadaşlarım ve beni çok seven bi sevgilim var. İnanılmaz mutluyum sadece arada bir vicdanım sızlıyo. O zaman da Banu devreye giriyo. Beni o kadar iyi anlıyo ki şaşırıyorum. Çok seviyorum hatunu.
Bi de Gigi geliyo bugün Kanada'dan, hatta yarım saat sonra inicek. Haftasonu da longtable'a gidip ünlülerle karşılıklı martini falan içicez sdhjkf
Sosyal ağlarda paylaş

şöle güzel bi 2saat verirsin..

said:

o sırada bilmem ne programı mikoşoft gayin kralı olduğundan dolayı
atarlandı ve kapandı.
ben kahveden adam çağırayım mı?

diye uyarı verir..

dersin, "yürü git lan velet". ok tuşuna veledin kafasına şaplak atar gibi vurursun işte.

defolur nalet uyarı.

işte "olm illa ki backup vardır" diye düşünürkene backuplarda da aynı nalet uyarıyı alırsın.

çogüzeldir işte.

hiçbir şey yoktan var olmaz varken de yok olmaz diyenlere inat çabalarınız klozet suyunda yitip gitmiştir bile..

sokarım dersiniz de sokulan sizsinizdir. oturur bi çay içerkene böle saçma bişiler yazıverirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...