Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

bariz domuz gribiyim galiba. 5 gündür falan sadece geceleri ateşim çıkıyor. immunex+coldeks+minoset çağhıyorum sabah kalktığımda hiçbişi yok gibi. ateş falanda yok. okula gidiyorum geliyorum. 38'e doğru çıkıyor yavaşçana. tekrar ilaç yine düşüyo.
en son dün gece 37.5'te sabitledim. fakat uyuduktan 2 saat sonra falan ciddi ciddi kusarak uyandım. gözleri bi açtım klozete bakıyorum noluyo ya demeden bırakmışım yarım ekmek döneri.

başımda ağrıyo lan zaten. bu saatte uyunur mu kardeşim. saat 9 ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

bariz domuz gribiyim galiba. 5 gündür falan sadece geceleri ateşim çıkıyor. immunex+coldeks+minoset çağhıyorum sabah kalktığımda hiçbişi yok gibi. ateş falanda yok. okula gidiyorum geliyorum. 38'e doğru çıkıyor yavaşçana. tekrar ilaç yine düşüyo.
en son dün gece 37.5'te sabitledim. fakat uyuduktan 2 saat sonra falan ciddi ciddi kusarak uyandım. gözleri bi açtım klozete bakıyorum noluyo ya demeden bırakmışım yarım ekmek döneri.

başımda ağrıyo lan zaten. bu saatte uyunur mu kardeşim. saat 9 ya.

Sadece akşam alma ilaç, saatine göre al 8 saatte bir oluyor genelde. Akşam yatmadan önce aç karna aldıysan mideni kötü yapmıştır. Ben de 3 hafta önce hastaydım doktor hem antibiyotik hem üstüne Benical verdi saatleri tutmayınca mide gg oldu benim de.
Sosyal ağlarda paylaş

tam da söndü oh be derken içimden; tütsüler bana pozitif enerji veriyor, selincim söyle yaksınlar diyen teyze; seni de seviyorum. helal olsun iyi götürdü beleş tedavileri sdfgşlk.

zencefilli çay bitkisel zencefilli biberli kahveden, zencefilli sudan, kuşkonmazdan falan içim çıktı yalnız. yarın mutfağa söyleyeyim ekmekarası ayarlatayım kendime öğlen, yeter. sarsıp durmayın beni, ayurveda doluyum. bitkiler
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...