Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dagger , Bow ?

DALtanyan

Öne çıkan mesajlar

Ben mainguance kullanıyorum 24 saat durmadan acik mavi kesiyor ama lvl baya yavas geliyor..

Bunun yerine gidip bir gastra yada stren bow alsam ss kullanarak max kacinci level yaratik oldurebilirim ve %kac exp alirim su anda char level 25.[signature][hline]Darkened The Assassin - Bartz
Ufaklik The Scavenger - Bartz
KaraSakal The Dwarf - Bartz
msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi agzinla soluyosun.Acik mavi kesersen tabii lvl yavas gelir.

Duydugum kadari ilede Bot la expi az geliyormus bilmiyorum ..[signature][hline]'A'yı hayatta başarı olarak tanımlayalım.
Formül şudur: A=x+y+z.
x çalışmaktır, y oyundur,
z de çeneyi tutmasını bilmektir.
Sosyal ağlarda paylaş

pf.
ok git beyaz kes 2 beyaz keser bi rest yaparsin sınırsız mavi keser rest yapmazsın exp dengelenir parada fazlasiyla + olur.

Sormak istediğim 26. lvl bir assassin stren bow ss kullanarak max kacinci lvl mobu alir ve aldigim exp orda 1 mob icin urastigim 1 dakkaya deger mi ?[signature][hline]Darkened The Assassin - Bartz
Sosyal ağlarda paylaş

yuksek level mob oldurmek avantajdan ziyade zarar getirir unutmayın lvl 27 bi okcu gider drakede oldurur ama kac dakikada oldurur ayrıca sana rengi sarı-pembe-kırmızı olanlarda cok fazla miss edersin sinir krizi gecirmene sebep olur yani bi wyrm oldurup %0.48 alana kadar emin ol kendi levelinde bi mobdan oldurerek yine aynı xpyi alabilirsin boylece droptan yanada sansın artar tek avantajı yuksek level mobun daha iyi SP vermesi[signature][hline]Arthad LvL 56 Silver Ranger @ kain
Sosyal ağlarda paylaş

%0.48 mi işim olmaz zaten ben lvl 28 im kestigim mob level 16 %0.03 %0.04 gibi birşey veriyor ama 1 lvl atlamam la beraber 400k ya yakin para kaliyor buda 40 olmadan top c yi toplamamai sagliycak vaz gectim yaydan flan 32 flan olsun ol mahumlarda devam edicem[signature][hline]Darkened The Assassin - Bartz

[Bu mesaj DALtanyan tarafından 09 Haziran 2004 12:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende başindayim geyik bir yana bu kadar uraşipta kaybetme riskini göze alamam.. Adamlarin saatine göre gece yarisi oldugu sürecte bazen macro ya birakip tv başina geciyorum ama uzun süre birakmaya cesaret edemiyorum.[signature][hline]Darkened The Assassin - Bartz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...