Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Canon EF lens uyumlu makineler.

Alo-matik

Öne çıkan mesajlar

2. el bir canon 5d mark II almayı düşünüyodum ama Leica s2 hem daha ucuz hemde daha yüksek çözünürlüklü. Bende ve tanıdıklarımda birkaç güzel sayılabilecek canon EF lens var. Sorularım:

-Leica'ya Canon'un lensleri IS, AF gibi özellikleri zarar görmeden uyar mı? Başka hangi markaların DSLRlarına uyar?

-Ürün fotoğrafçılığı için (çiçek, cam ve takı ağırlıklı) hangi özellikler öne çıkmalı ve markaları tavsiye edersiniz?

Dipnot: Şimdiden teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
kusura bakma kötü anlamda söylemiyorum ama bu soruları soruyorsan bu makinelerden de işten de uzak durmanı öneririm.

canon 5d mark ii. canonun en üst makinesidir.(ff) ama sen makineleri çözünürlüklerine göre karşılaştırıp, farklı model lensi takıp takamayacağını soruyorsan bu konuda yeterince bilgisizsin de demektir ve hem işi yapamazsın hem de yapma zaten bırak bilenler yapsın
Sosyal ağlarda paylaş

ikiside guzel makineler, da onları aldıktan sonra lensde alınır yanı. leica, rangefinderlarıyla ünlenmiş, ve bu daldada tartışmasız liderdir, bence ole kalıp dslr'a girmese daha iyidi. yinede s2 guzel diye duydum kullananlar cok memnun.

obur yandan, başla oğren al kurcala bole oluyo bu işler zaten, kulak asma "bunları soruyosan, git su ic şekerli" diyenlere.

ürün fotorafcılığında, makineden lensden cok ışıklandırma önemlidir. ürün fotoraflamak için ufak setler var, cok temiz flood ışık veren, onlardan alabilirsin.

veya daha ciddi bişi düşünüyosan buyuk setlere.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...