Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

g25 wheel ve nfs undercover

Killer

Öne çıkan mesajlar

Kendercik'te var G25, ona linki attım. Girince bakar artık.
Ama nasiplenmiş biri olarak ben de söyleyeyim yani NFS küfür öyle epik bir alete. LFS ile araba kullanılıyor direkt zaten. ben LFS ile kavrama noktası muhabbetini falan çözdüm hatta haha.
GRID de kurtarır, başka G25'e yetebilecek araba yarışı bilmiyorum açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

Live for Speed
buradan indireceğin demo versiyonunda 2 araba bir de pist var. Dilersen tek başına takılırsın, dilersen takılmaz cpuyla yarışırsın. Dilersen de demo serverlara girip multi yarışırsın. G25'im var, denemek istiyorum falan diyorsan iyi oyundur, tavsiye edilir.

Ayarlarını da bulursun.
101-105 yap ilk ve genel ff ayarını, diğerleri 0 olsın. Centering speed de (en alttaki ff ayarı, şu an açamadığım için karıştırıyor olabilirim)enabled olsun ama o da 0'da dursun.
Report combined pedals sakın seçili olmasın
Direksiyon turu da lfs demodaki araçların özüne uygun olarak 720 derece olabilir. LFS'de 900 derece dönen araç yok da, yine de kullanılabilir.

Oyun içi ff ayarını da önden çekişli araç için 50 gibi, arkadan itişli olan içinse 31 gibi bir şey yap. Tabi aracın ayarına göre çok değişir sertlik. Sen bu civarlarda uygun gördüğün bir şey yaparsın.

NFS içinse G25 ayarlayabileceğini gerçekten zannetmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hakikaten lfs oyna cmr falan oyna yani
derdin alıştırma ise LFS oyna ama. nfs arcade tamamen fazla bişi vermez. bi de trafik simulasyonları var. grafikleri berbat ama alman oyunu var mesela nette. o da olabilir, g25 ile çalışıyor. ama yine de g25 için PUGH! bi oyun.

g25 ile lfs, her türlü kral ralli oyunu (ralli oyunu oynarkene ağzı açık bırakarak oynamalısınız) grid vs oynanır.
Sosyal ağlarda paylaş

öğrenci evi olduğu için ben yapiodum onu ya. ana baba yok zaten. telefonu aliodum sessize, bizimkilerede diomdum beni rahatsız etmeyin diye kapiodum kapıyı.

açıodum test drive'yi miami'yi 3-4 kez turluyordum böyle. arkada da acdc. ehue

müthiş oluyor walla. tavsiye ederim herkese.
Sosyal ağlarda paylaş

Ağustos'ta yapalım.
Gün olarak uydurmaya çalışırız, olur herhalde bir şeyler. Benim bir acayip yoğunluğum var da... Çok da önceden belli değil ne kadar yoğun olacağım.

Bir de birisi kız arakadaşıma açıklasın neden telefonu açmadığımı. Bana inanmaz falan :D Çok beynimi yer sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...