Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amfi Seçimi

Platanouse

Öne çıkan mesajlar

amfiler hakkında biraz daha bilgi verseymişsin ya, başka bir forumda 15w aradığını okudum.

bende 15w fender var. overdrive modu ve bass, middle, tremble ayarları var. ton olarak çok memnunum ama overdrive'ı marshall'ın yanında rezalet diyebilirim. 15w fender frontman bendeki.

laney de iyi epey bildiğim kadarıyla, diğerleri hakkında bilgim yok ama en iyisi denemen yine de bence.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

fender de iyidir, mesa/boogie kimse nası yazmamış anlamadım.

Ama benim tercihim tabii ki marshall. :)

Edit: Ha bi de unutmadan, 15 watt anfide çok bişey farketmezsin zaten, bu sayılan markalardan hangisi en ucuzsa onu al bence. Laney lerin küçükleri kötü yanlız onu biliyorum. Ay aman neyse saçmaladım yine. :)[signature][hline]The answer of the question, why we are melancholic.
I still feel the pain, i still feel your love...

[Bu mesaj Solonor tarafından 08 Haziran 2004 21:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben de anlamadım zaten seçenekler arasında marshall'ın niye olmadığını.

amfilerden pek anlamazdım. beni çok da ilgilendirmiyordu hani. gitarım yoktu, öyle stüdyolarda falan çalıyodum arada, farkı anlayamıyordum.

şimdi 15w fender'im var. geçen marshall'ı sesini duydum arada epey fark var. marshall epey iyi. özellikle overdrive bakımından mükemmel.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 08 Haziran 2004 20:56 tarihinde demiş ki:
amfiler hakkında biraz daha bilgi verseymişsin ya, başka bir forumda 15w aradığını okudum.

bende 15w fender var. overdrive modu ve bass, middle, tremble ayarları var. ton olarak çok memnunum ama overdrive'ı marshall'ın yanında rezalet diyebilirim. 15w fender frontman bendeki.

o anfinin aynnısı bendede var 230 a mı ne aldım hatırlamıyorum bıde slemmer gitar almıstım tramoluulu falan memnunum ıksıındende o anfının clean tonu mukemmel discortionu guzel amaa marshal kadar deil ama ben cok beyenıyorum

laney de iyi epey bildiğim kadarıyla, diğerleri hakkında bilgim yok ama en iyisi denemen yine de bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş 15w arıyor bildiğim kadarıyla, tr de 15w mesaboogie yi nerde buldunuz =)[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Ulem Antalya'nın neresinde Marshall veya boogie veyahut fender buluyorsunuz... YaVaŞşŞşŞş...

Abiler tamam fender buldum ama 15w reverbsız olanı ikinci el 250 dolar.
Marshall yok, bulsam da 5 katına satacaklar. boogie zaten yok.

15W ve 30W hangisi daha iyi bilmem ama herhalde şimdi gidip karar vereceğim. Laney alıyom ya...

Abiler ablalar gine de yardımınız için sağolun, varolun.

Alıp biraz kullanayım, durumunu yazarım.[signature][hline]Ateş meleği aranıyor...
Uyanmak istemediğim rüyamdayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sakın 250 dolar falan verme 15 w amfiye. sakın!!![signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...