Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çakma ipod

they took my boy

Öne çıkan mesajlar

başıma gelenleri sormayın dostlar.

peder beye ipod ısmarlamıştım. ben dört (4) gözle ipod şafılımın gelmesini beklerken .... o kadar da teyit etmiştim ''bak baba arkasında ısırık elma resmi oluyo,ondan di mi'' diye 100 defa teyit etmiştim. nalet makina tıpkısının aynısı. kutusu bile aynı. evet ipod geldi aslında. ama apple ipod değil. kendiliğinden ipod. 4 gb bir de. neyse sorun o değil. sorun şu ki bu nalet çayna malına attıgım şarkıların yarısı çalışmıyor. format errör diye errör veriyor.

mesela bir şarkıyı açmıyor. kafam atıyor, tüm şarkıları silip tekrar yüklüyorum, bu sefer o açılmayan şarkı açılıyor. şu an 150 şarkı yüklü. 80 tanesini anca açıyor!!!!

100 mb'den fazla şarkı içeren dosyaları açmıyor mu diye tüm dosyaları 95 mb yapıyorum. canının istediğini açıyor,istemediğini açmıyor beyefendi.

format error diyo. format filan atıp yeni yazılım filan yüklenebiliyo mu? gerçi cd'si filan da yök.

hayati edit: bir de usb kablosuyla şarkı atmak için taktığım tüm pc'lerde ''bozuk kısımları onar'' tadında pencereler açılıyor. onar diyorum, ''found'' diye bir dosya bozuyo oyunu sanırım.

virüs filan olsun sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...