Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni 80'ledim, ne yapayim?

Baalzebub

Öne çıkan mesajlar

selamlar,
az once 80 level yaptim druidimi. haliyle heroic'lerden item toplayip puglarla raid yapmakta sira ancak daha once herhangi bi healer class oynamadigimdan, heroic icin sinir olan healing/regen vs nedir bilmiyorum. heroic, 10m raid ve 25m raid icin gerekli olan minimum statlari soyler misiniz? (mp5/spirit/sp). minimum stat gereksinimlerini feral icin de yazarsaniz sevinirim.

ikinci sorum, hangi bolgelerin reputation'ina oncelik vereyim? wyrmrest accord'a head enchanti icin oncelik verecegim zaten, ama digerlerini hangi oncelik sirasina gore kasayim?

ucuncu sorum, hangi statlarin onceligi oldugu. benim su ana kadar ogrendigim; spirit > mp5 > int > vs vs. dogru mudur? bir de cat dps'i ile alakali pek bilgim yok. su ana kadar dungeonlarda kullandigim hep; rake > 5 cp alana kadar mangle > savage roar. bu sira surekli devam ediyor ancak 2. yapisimda savage roar'in yerine rip kullaniyorum. 3. kullanisimda savage roar ve rip hala aktifse, f. bite'i kullaniyordum. bu muhtemelen yanlis. dogrusu nedir?

aklima baska soru gelmiyor su an, baska gelirse buraya yazarim. gelecek cevaplar icin simdiden t$k.
Sosyal ağlarda paylaş

Baalzebub said:

selamlar,
az once 80 level yaptim druidimi. haliyle heroic'lerden item toplayip puglarla raid yapmakta sira ancak daha once herhangi bi healer class oynamadigimdan, heroic icin sinir olan healing/regen vs nedir bilmiyorum. heroic, 10m raid ve 25m raid icin gerekli olan minimum statlari soyler misiniz? (mp5/spirit/sp). minimum stat gereksinimlerini feral icin de yazarsaniz sevinirim.

ikinci sorum, hangi bolgelerin reputation'ina oncelik vereyim? wyrmrest accord'a head enchanti icin oncelik verecegim zaten, ama digerlerini hangi oncelik sirasina gore kasayim?

ucuncu sorum, hangi statlarin onceligi oldugu. benim su ana kadar ogrendigim; spirit > mp5 > int > vs vs. dogru mudur? bir de cat dps'i ile alakali pek bilgim yok. su ana kadar dungeonlarda kullandigim hep; rake > 5 cp alana kadar mangle > savage roar. bu sira surekli devam ediyor ancak 2. yapisimda savage roar'in yerine rip kullaniyorum. 3. kullanisimda savage roar ve rip hala aktifse, f. bite'i kullaniyordum. bu muhtemelen yanlis. dogrusu nedir?

aklima baska soru gelmiyor su an, baska gelirse buraya yazarim. gelecek cevaplar icin simdiden t$k.

kitleyin topicimi, varoluşunuza tüküreyim gibi mesaj atınca kötü hissettim, yardımcı olmaya çalışayım

oynadığın serverda nasıl bilmiyorum da, bizim serverda stattır bilmem nedir sormadan önce achievement soruyorlar, achievement linklemezsen adam cevap bile vermiyor sana.
feral dps için baya gear lazım diye biliyorum, dps için onu düşünme bence şimdilik. moonkin hem verdiği bufflarla hem de fena olmayan dps'iyle dps specin olsun. "hangi rep kasayım" soruna da burada cevap vermiş olayım, wyrmrest bittikten sonra kirin tor, ardından da ebon blade knights gidersin. ha dersin ki bi gün hevesim gelir tanklayasım tutar, argent crusade repi kas o zaman kirin tor'dan sonra, ki zaten ebon blade knights repini dailylerle de baya kasarsın aksatmazsan.
naxx10-25 için kaç stat bilmem ne lazım vs o konuda pek yardımcı olamam, burdan cevap alamazsan oyun içinde gördüğün druidleri dürtebilirsin böyle sorular için, ben öyle yapıyorum genelde. cat dps'ine cevabım da aynı şekilde, ne desem yalan olur çünkü. tabi bu tür şeyler için siteler de var, elitist jerks vardı mesela, orda kesin bulursun bu tür bilgileri.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün sabah 80 oldum şu gearla tanıdık falan derken pug 25 man raid buldum koca raidin %90'ı full epic insanlar o kadar bencilki bunların içinde türklerde var maalesef senin üzerindeki geara bakmaz kendi iteminede bakmaz item lvl yüksekse direk atlar koca raidden ala ala bi wand aldım onada sabah hcden aynı eş değerlerde wandım vardı gele gele gene wand geldi
Sosyal ağlarda paylaş

tamam da naxx ta hele ki 10m de yeni 80 olmuş ve lvl larken 3-5 instance drobu almış insanlar rahat iş yaparlar naxx yani alttarafı öle über bi gear gerektirmiyor yani. Bu sistemde hc farmı kadar gereksiz birşey yok adam yeni 80 leyip aynı gün voadan 3 parca 7.5 alan insan gördüm. Allahtan badge sistemi değişiyorda hcler bi işe yarıyacak ulduar yapmayan adamlar için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...