Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Accountumu aldim ama...

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Eğer "deactiveD" yazıyosa accountun deaktive olmuş demektir, sebebi meçhul. "Deactive" yazıyosa ona basma, accountunu deaktive edersin.

Şifre yanlışsa orada "password reset" diye bir seçenek var, ona tıkla, yeni şifre al.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

Sana zahmet sticky yaptığım Genel bilgi v.s. gibi topicleri okursan ayrıntılı bilgi alacaksın. Sorun olursa buraya yaz, cevaplayalım.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DA2019, 09 Haziran 2004 02:03 tarihinde demiş ki:
... Karakterini belirlemeden önce bütün sınıflardan yarat, 4-5 level ilerle daha sonra ne olacağına karar verirsin. ...

Dostum bak ne demişim, bütün sınıflardan, özelliklerden karakterler yarat, aklına hangisi uyuyorsa onunla oyunu oyna. Ben şu şöyle, bu böyle desem yanlış olur, kafandaki karakteri bilemem.

O yüzden en mantıklısı, oyunun da çok karakter yaratmaya izin vermesi kolaylığıyla bolca karakter yaratın.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...