Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

benim topicim

sys64738

Öne çıkan mesajlar

bundan sonra garbage a yazacağım şeyleri farklı farklı topic açmak yerine burada toplamaya karar verdim, her an cayabilirim ama henuz caymadım, şimdilik 2 şey var

1. şu kafası kocaman yavru kedi vardı, etrafında cevizler falan vardı sevimli bi fotoydu, olan bi koysun lütfen arkaplan yapıcam

2. aklıma birşey takıldı bilimsel birşeyde buraya açmak istedim hazır konu varken, bi örümcek başka bi örümceğin ağında yürüyebilir mi yoksa diğer yaratıklar gibi yapışır kalır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

sys64738 said:

2. aklıma birşey takıldı bilimsel birşeyde buraya açmak istedim hazır konu varken, bi örümcek başka bi örümceğin ağında yürüyebilir mi yoksa diğer yaratıklar gibi yapışır kalır mı?

evet yürür. Genelde yakin türler birbirine saldirmaz. Ama örümcegin acliginada baglidir bu.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu bkm mutfağı dün izleyen varsa dun tekrarı verilen bölüm kaçıncı bölümdü? bi skeç izlicem hani eser, muratı sorguluyo skeç çetesi gibi bişi var sonunda macar salamıyla murata girişiyodu o kaçıncı bölümdeydi? dün verilen bölümde vardı ama kaçırdım sonuna denk geldim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...