Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Her muhabbetin içinde alakalı alakasız bulunma plxxx

Böjeek

Öne çıkan mesajlar

daha bugun erkek arkadasimla bu konuyu konustuk
sanal hayat ve sacmaliklari
bi fis cekildiginde devami olmayan bisi falan diye.
forumu eskiden cok ciddiye alan, kasan kovalayan biriyken ne cok stresle omrumu yemisim meger, boyle kafam oyle rahat ki.
resmen burda bi hayat kurmusum, kasmisim. loserlik kabul ettim ve biraktim.

neyse, ben de kendimden bahsedip bi pmle zilgit yemeyeyim
topici acmayi onemsemek degil sosyal mesaj vermek olarak goruyor ve sonuna kadar destekliyorum, helal olsun bacim tanimiyorum seni ama cok dogru demissin, kendi hayatin olmali.

ayrica isim afise edilmedigi icin ortam yapmak olarak goremezsiniz
ayrica O KADAR sacma mesajlar aliyoruz ki patideki female insanlar olarak, buraya boyle sansurle koysak "sabriniza tapiyoruz" derdiniz.
forumda deliganli takilip ozel mesajda sevgi kelebegi olan arkadaslar var isim vermiyorum bunlardan biri emre.
Sosyal ağlarda paylaş

dory said:

topici acmayi onemsemek degil sosyal mesaj vermek olarak goruyor ve sonuna kadar destekliyorum, helal olsun bacim tanimiyorum seni ama cok dogru demissin, kendi hayatin olmali.

şuna katılıyorum dori.
ha bi de cidden patide acaip klavye delikanlısı var ben bunu gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

hms said:

Gönderen: Saeros
Gönderilen: dory
Tarih: 10/07/2009 21:31

dory
neyse, ben de kendimden bahsedip bi pmle zilgit yemeyeyim

HER TOPİCTE MESAJIN VAR ORTAM YAPMA KIZIM ACIYORUM SANA TANIŞABİLİR MİYİZ BEN ABİDİN

allam başka özel mesaj atan olmasın nolur, çok unique olayım. yünik.

bakin boyle manyaklar var basimizda
bi de bu manyak benim msnimde de var
ay dusunun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

dory said:

şuna katılıyorum dori.

hahah klavye delikanlisi heryerde ya.
onlardan kacis yok
forumda cilgin atip realda cumle kuramayanlar var burda onlari napalim yakalim mi? ;)
Sosyal ağlarda paylaş

offf varya dün bi iş görüşmesinde grup mülakatı yapılıyo. iğrenç ama napalım. neyse, bi eleman vardı. abicim adam konuşamöadı ya.. İk müdürü soruo adın vs anlat kendini. ben işte.. öyle işte.. ee ben öyleyim işte.. ne diyimki. öyle yani dedi.. kaldık hepimiz böle. kadın baktı baktı taam dedi diğerine geçti.. çocuk mülakat başlangıcında kaçtı salondan...
Sosyal ağlarda paylaş

dory said:

Bella said:

dory said:

şuna katılıyorum dori.

hahah klavye delikanlisi heryerde ya.
onlardan kacis yok
forumda cilgin atip realda cumle kuramayanlar var burda onlari napalim yakalim mi? ;)

işte ben de onlara acıyorum sdfs
klavye delikanslısı saks
hem cümle kuramayan asosyal biri olup hem klavye delikanslısı olmak dabıl saks.
Sosyal ağlarda paylaş

pogodi said:

o değil de bella nın yazdığı her topikte yukarda bella otel reklamı oluyo. atmasana kızım mesaj ortamcı mısın sdfgd

ORTAMCIYIM ÇOK PİS.BİLİRSİN.
kimse de nikimin anlamını anlayamamıştı aile mesleği işte otelden dolayı ilk defa açıklıyorum.

edit:öyle anlaştık,ben mesaj atınca reklam çıkıyyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...