Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En başarılı bulduğunuz instance?

Or1on

Öne çıkan mesajlar

aha onun tam olması için

Shaman: FROST SHOCK!

Olması lazım. Bi ara cd yoktu shocklarda shamanlar allleeaaaaahh diye spamlıyorlardı

Ben bi de majordomo wipelarını çok seviyordum. Hunterlardan ve casterlardan nefret ettirmişti o fight beni

beyler bakın şimdi mavi bi kalkan var atınca büyü atmı-
wipe
ULAN O SHADOWBOLTU ATANI Bİ YAKALARSAM
Sosyal ağlarda paylaş

biraz da servera ve guild yarışına bağlı tabi. benim için bwl vazgeçilmezdi. server first için yarışmamızı unutamam

nefarianda %21e gelmişiz herkes heyecanlı server first geliyo laaan hadi ha gayret filan.

aşağıdan general chat:

NEFARIAN DOWN!!!

asfdasfsa herkesin moral yerlerde herkes wtf damn filan diyo direkt wipe :D sonraki denemede de indirmiştik. o zamanlar nefariandan phase 3de wipe yiyince bug oluyordu bilmem kaç dk gelmiyordu bekliyorduk. öyle 1 saat farkla mı ne 2. killi yapmıştık sadfsadf
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

1.5 te falan olması lazım. yada dot component vardı daha etkisi bitmeden yenilenebiliyordu. bilmiyorum ben shaman oynamadım ama o zamanlarda söylenen öyleydi. benim için o zamanlar shaman 1 gcd demekti sadece swing ms swproc

ya seydi froshshock'ın duration'ı cdsidnen uzundu o zamanlar diminishingde yok tabi
Sosyal ağlarda paylaş

live'de hiç olmadı öyle birşey, ama bu geyiğin çıkış sebebi; Bir PTR versiyonunda shockların CD'siz olması ve insanların "acaba daha patch note'a girmeyen bir değişiklikmi bu" diye kafalarda oluşan soru işareti sonucuydu.

Hiçbir zaman fixlenmedi. Hatta forumlarda baya konuşulmasına rağmen blue post bile gelmedi bu konu hakkında. Sonra live geçtiğinde CD'si vardı notelarda da hiç adı geçmedi. Kaale almadıkları bir bug'du heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Kaede said:

1.5 te falan olması lazım. yada dot component vardı daha etkisi bitmeden yenilenebiliyordu. bilmiyorum ben shaman oynamadım ama o zamanlarda söylenen öyleydi. benim için o zamanlar shaman 1 gcd demekti sadece swing ms swproc

ya seydi froshshock'ın duration'ı cdsidnen uzundu o zamanlar diminishingde yok tabi

dr olsada fs zaten dr da değil diyebiliyorum ben. freenin dediği olabilir sebebi
Sosyal ağlarda paylaş

BWL ftw abi. Hatırlıyorum da her hafta supression roomu temizledikten sora Broodlordu yanlışlıkla pullayan birisi oluyodu elbet. Sonra sıfırdan başla :D. Sonra o LoS ile flame buffetlardan kurtulmak. Chromaggus'un breathleri. MC'den sonra böyle oyun mekaniği görmek şaşırtmıştı baya. Broodlordda böyle sonlara doğru hep mageler aggro alırdı artık blastwaveden tanklar aggroyu tutamazdı aheua of güzel günler ya.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şöyle bir durum var naxx vanillayı görmüyen çok adam var bide üstüne naxx wotlktan yorum yapıp naxx vanilladan oy kaçıranda var.bence gelmiş geçmiş en güzel instancelardan birisi naxxtı ama sağolsunlar wotlkta puglarla bile 25 man yapılcak kıvamda bir instance olduundan baya bi heba ettiler güzelim instance ı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...