Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ben astrolojiye baya bi inanıyorum ya

napae

Öne çıkan mesajlar

mesela şimdi burcunuz ve sağlığınız diye bi yazı okudum. ikizler burcu için şunu diyo:

İkizler burcu sinir sistemini, omuz ve kolları yönettiğinden bu burçta doğan kişilerin kol ve köprücük kemiklerini kırma olasılıkları yüksektir. İkizler burcu aynı zaman da akciğeri de yönettiği için, soğuk algınlığı ve bronşit de bu kişiler arasında yaygın hastalıklardandır. İkizler genellikle sinirli ve huzursuz olurlar.

İkizler burcu yükselen kişilerin fiziksel yapıları: uzun boy, biçimli beden, uzun kol ve bacaklar bu burcun özellikleri arasındadır. Genel olarak kırmızı tenli, kumral saçlı, açık kahverengi gözlüdürler. Gözleri iyi görür.

İkizler burcunda doğan kişiler hem fiziksel hem zihinsel olarak sağlıklı kişilerdir; ancak kendilerini kuruntuya kaptırmamalı, sinirsel enerjilerini kontrol etmelidirler. Gerginlikleri ve çok yönlü çalışmaları yüzünden eriyip biter, uykusuzluk çekerler. Bu burç göğüs, akciğer ve kolları yönetir. Bu nedenle ikizler burcunda doğan kişiler soğuk algınlığı, zatürree ve ciğer hastalıklarına yakalanabilirler. Kötü bir hasta olur, doktorlarını eleştirir, öğütlerini dinlemezler. İkizler burcu insanları hiç şişmanlamazlar. Çok hareketli olduklarından sindirim sistemleri iyi çalışır.

İkizler hep bir şeylerle oyalandıkları için hastalıkla ilgilenmezler. Araba kullanırken, spor yaparken dikkatli olmalıdırlar. Sabırsız ve dikkatleri dağınık olduğundan hem kendilerinin hem başkalarının kazaya uğramalarına neden olabilirler. Bir el işi ile ilgilenmeli ya da okumaya dalarak dinlenmeye çalışmalıdırlar.

ŞİMDİ GELELİM BENİM İÇİN TUTAN KISIMLARINA:
soğuk algınlığı ve bronşit sık sık oluyorum. :)
genellikle sinirli ve huzursuzum, evet. :)
uzun boyluyum, biçimli bedenim var çok şükür, kollarım ve bacaklarım da uzundur. :)
kumralım. :)
gözlerim senelerdir bozulamadı. baya iyi görüyorum. :)
küçükken zattüre başlangıcı olmuştu, akciğer kanseri olma riskim de yüksek. onun dışında ikizler burcu olan dedem, teyzem ve dayım da akciğer kanseri olmuşlardı. :)
hiç şişmanlamam. :)
sabırsız ve dikkati dağınık bir insanımdır. :)

İNANIYORUM BAYA Bİ YA.

OF ÇOK SIKILDIM YEMİNLEN.
Sosyal ağlarda paylaş

nazcim (calisan iki insan oldugumuzdan cim felan diyorum artik yane gerekirse arkandan finansmandan naz dicem)
ne biliyim orda calisan muhendis felan yok mu
hayaleriyle oynasana
stajyer citir hatun asklari yuzunden ifetleriyle oyna hayallerini yik
yuz ver sonra geri cekiol felan
roma oyunnari dondur sirkette
Sosyal ağlarda paylaş

ikizlerim 1.75-76 boyum var uzun deilim.

kilo da aliorum yeri geldi mi. Şişko olmuorum da aliorum. Zatüre ıvır zıvır akciğer hastalıklarına yakalnamdm, hasta da olmujom pek. Arada sinirlenebiliorum ama genelikle sakin bi adamım. Dikkatim dağınık deil bişey isteyince çok ii odaklanabiliorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

kilo da aliorum yeri geldi mi. Şişko olmuorum da aliorum. Zatüre ıvır zıvır akciğer hastalıklarına yakalnamdm, hasta da olmujom pek. Arada sinirlenebiliorum ama genelikle sakin bi adamım. Dikkatim dağınık deil bişey isteyince çok ii odaklanabiliorum.

DEMEK Kİ YÜKSELEN BURCUN DEĞİŞTİRMİŞ BİRAZ.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

neye odaklandin yetersiz
soloyu bile yannis calmissin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...