Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elazığspor - Beşiktaş

Mephisto_

Öne çıkan mesajlar

30. dakika 0 - 0 gidiyorda asıl açma amacım topic'i ze roberto'nun çektiği freekick

adamın fener'e attıktan sonra çektiği freekick'leri buldukça izliyorum

hami'yi anımsatıyor vuruşundaki sertlik, cordoba çok güzel çıkardı o ayrı konu

neyse bu elazığda 3 tane adam var bayaa iyi mezsaros-ze roberto-erhan namlı

mezsaros 24 yaşında ve harbi tam forvet, ze roberto freekick dışında bayaa teknik var vede hırslı bir adam[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

İyi oynuyoruz[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
OwO
>Silphatos Iceheart - Locus@NBL
>Grynn Iceheart - Ethernass
>Grynn Uth Xare - Quaxis
>Botanika - SNN,MedicGS,@net CS 6.2 - SNN
HLDM ver.1.0.1.6

~~[b]FORZA BEŞİKTAŞ
~~
Pascal Nouma-21 kalbimizde yaşıyacaksın...

Sosyal ağlarda paylaş

Güzel oynadık,hakkımızdı,kazandık...[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
OwO
>Grynn Uth Xare - Quaxis
HLDM ver.1.0.1.6

~~[b]FORZA BEŞİKTAŞ
~~

Sosyal ağlarda paylaş

Burda da özet...

92' Karşılaşma sona erdi

91' Yasin [sarı kart] - Beşiktaş

91' Gelişen Elmazığspor atağında Yasin rakibini çekerek durdurunca hakem sarı kartı gösterdi.

89' Giunti'nin yaptığı faulde hakem sağ taç çizgisi önünde serbest vuruşu verdi. Atışı kullanan Osman'ın ortasında Cem kafayı vurdu top auta çıktı.

87' İbrahim'in soldan ortasında defans topu kornere gönderdi. Köşe atışını kullanan Tümer'in ortası doğrudan taca çıktı.

84' Maçın temposu bu dakikalarda iyice yükseldi.

84' Erhan Namlı sağdan çizgiye inerek içeri ortaladı. Cordoba topu son andı çıkardı. Dönen topta hızla ileri çıkan Beşiktaş'ta Tümer yerde kaldı.

81' Elazığspor hücumda yerleşmeye çalışıyor

80' Elazığspor: Meszaroz çıktı Hüseyin girdi.

78' Beşiktaş tam saha prese başladı. Elazığspor defanstan çıkmakta güçlük çekiyor

77' Beşiktaş: Kaan Dobra çıktı Tolga girdi.

74' Elazığspor: Erdem çıktı Osman girdi.

74' Ani gelişen Beşiktaş atağında Tümer ceza yayı üzerinden sert vurdu. Aut

73' Elazığspor atağında sol çaprazdan ceza sahasına giren Erdem Zago'yu çalımlayarak önünü boşalttı ve şutunu çekti. Defansda kademeye giren Ronaldo topu uzaklaştırdı.

72' Yasin'in pasıyla ceza sahasına giren Zago kaleye vurmak yerine Ahmet Dursun'u tercih edince pozisyonda defans tehlikeyi uzaklaştırdı.

70' Tümer'in pasıyla sağdan ceza sahasına giren Kaan Dobra çizgiye inerek yerden ortaladı. Top Kingston'da kaldı

69' Mezsaros yerde kaldı. Elazığspor'da ceza sahası sol çaprazında kaleye yaklaşık 25 metre mesafeden vuruşu kullanan Mehmet Ali'nin ortasında defanstan seken top Cordoba'nın ellerinde kaldı.

68' Elazığspor: Czinege çıktı Cem Yanık girdi.

67' Maçın temposu giderek düşmeye başladı. Tayfur'un orta sahadan Elazığspor ceza sahasına gönderdiği top Kingston'da kaldı

64' Beşiktaş: Sergen çıktı Yasin girdi.

64' Bu dakikalarda oyunda iki takım açısından da denge kuruldu. Mücadele daha çok orta sahada top kayıplarıyla sürüyor.

61' Gelişen Beşiktaş atağında Tümer sağ kanatta İbrahim'e pasını yolladı. İbrahim bu pozisyonda ofsaytta kaldı.

60' Bu pozisyonun arkasından gelişen Beşiktaş kontratağında Tayfur topla ceza sahasına girerken solda Sergen'i gördü. Sergen'in şutu auta çıktı.

60' Bu dakikalarda Elazığspor hücumda yerleşmeye başladı. Sağdan Czinege'nin ortasını solda kontrol eden Erdem'in pası Cordoba'da kaldı.

57' Sağ kanattan hız açıkan Erhan Namlı ceza sahasına girerek arka direğe ortaladı. Zamanlama hatası yapan Ze Roberto topa ancak sol taç çizgisi üzerinde yetişebildi. Ze Roberto'nun pasıyla ceza sahasına giren Erdem'in derinlemesine pası Cordoba'ya kadar gitti.

55' Sergen'in kendi hazırlayıp geliştirdiği atakta Kaan Dobra sağ çaprazda topla buluştu ve yerde kaldı. Beşiktaşlı futbolcuların penaltı beklediği pozisyonda hakem devam kararı verdi.

53' Bu dakikalarda defansını kalabalık tutan Elazığspor uzun paslarla pozisyon bulmaya çalışıyor. Rakibin kapanmasını fırsat bilen Beşiktaş ise savunmasını orta sahaya yakın kurmaya başladı.

52' Sergen'in sol çaprazdan ceza sahasına ortasını defans uzaklaştırdı. Dönen topta Sergen derinlemesine ara pası gönderdi. Defans kornere çeldi. Köşe atışında Giunti'nin ortası Kingston'da kaldı.

48' Ani gelişen atakta sol çaprazdan ceza sahasına topla giren Erdem topu içeri çevirdi. Cordoba rahatlıkla meşin yuvarlağı kontrol etti.

47' GOL: Ahmet Dursun'un sağdan arka direğe ortasında Zago topu kafayla ağlara gönderdi.

47' Zago (Beşiktaş)

46' Tümer'in sağ çaprazdan ortasında Zago topu vurdu. Defans topu uzaklaştırdı.

46' Elazığ'da sağnaak yağmur başladı

45' Beşiktaş: Pancu çıktı Tümer girdi.

45' İkinci yarıya Beşiktaş başladı

45' İkinci yarıya Beşikta

45' İkinci yarı başladı

45 + 2' İlk yarı sona erdi

45 + 2' Hakem maçı iki dakika uzattı

45 + 1' Karşılaşmada karşılıklı top kayıpları sürüyor

43' Gelişen Beşiktaş atağında defanstan atılan uzun pasta Pancu Kingston ile karşı karşıya kaldı. Kingston son anda ayaklarıyla tehlikeyi önledi.

41' Elazığspor atağında Erhan Namlı Ahmet Yıldırım'ı kolundan çekerek indirdi. Hakem Erhan'ı sözlü olarak uyardı.

38' Her iki takımda da karşılıklı pas hataları devam ediyor. Pancu'nun ortasında top Kingston'da kaldı.

36' Ani gelişen Elazığspor atağında Ze Roberto iki Beşiktaşlı savunma oyuncusunu geçerek ceza yayına girerken yerden sert vurdu. Top yan direği sıyırarak auta çıktı.

35' Sergen'in sağdan ortaladığı top sol kanatta İbrahim'e gitti. İbrahim'in tekrar doldurduğu topta dört Beşiktaşlı futbolcu ofsaytta kaldı.

34' Sağ taç çizgisine yakın yerde Kaan Dobra'ya arkadan müdahalede bulunan Erdem sarı kart gördü.

34' Erdem [sarı kart] - Elazığspor

33' Bu dakikalarda Beşiktaş etkili Elazığspor presi nedeniyle ileri çıkmakta güçlük çekiyor.

30' Dönen topta hızla ileri çıkan Ahmet Durs
Sosyal ağlarda paylaş

gidişatımızı hiç beğenmiyorum .. tempo düşürmemek lazım[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

güzel oynadık? kusura bakmayın ama berbat oynadık :) ahmet dursun artık kafayı yedirtcek bana
ilk 30dk yı izleyemedim sınavım yüzünden o bölümde nasıl oynadık bilmiyorum

1-0 yenmemiz cok iyi oldu.

bunun dısında resmen aptallık yaptık zago ve ibrahimin veya 1inin sarı görüp cezalı duruma düsmesi gerekiyordu. en kolay macımız olan altay macında doldururlardı cezalarını. simdi nolcak? adana o kadar kolay bir deplasman degilki veya ya gencler-gs maclarında oynyamazlarsa
Sosyal ağlarda paylaş

kart görmesinler en basiti dicem senin cevabına raider :)

yani bok mu var herkes durmadan kart görüyor...türkiye liginde hakemler pek bir sinir bozucu, herşeye kart çıkarıyorlar şöyle ciddi bir maç izleyemez olduk

nerde ispanya ligi..nerde ingiltere ligi...

*! iç çeker*

neyse beşiktaş böyle oynamaya devam ederse, ne adanayı yener, ne gençleri yener nede galatasaray'ı yener

kusura bakmayın ama bugün oynadığı futbola iyi diyen beşiktaş'ın sezon başında oynadığı futbolu izlememiştir

gözle görülür bir düşüş var beşiktaş'ta, umarım devam eder bu[no offense][hline]When I look into your eyes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 26 April 2003 23:16 tarihinde demiş ki:
güzel oynadık? kusura bakmayın ama berbat oynadık :) ahmet dursun artık kafayı yedirtcek bana
ilk 30dk yı izleyemedim sınavım yüzünden o bölümde nasıl oynadık bilmiyorum

1-0 yenmemiz cok iyi oldu.

bunun dısında resmen aptallık yaptık zago ve ibrahimin veya 1inin sarı görüp cezalı duruma düsmesi gerekiyordu. en kolay macımız olan altay macında doldururlardı cezalarını. simdi nolcak? adana o kadar kolay bir deplasman degilki veya ya gencler-gs maclarında oynyamazlarsa

Çokta kötü oynamadık ya.Kişisel hataları kötü oynamış takım olarak görmüyorum.[hline]Silphatos Iceheart
OwO
>Grynn Uth Xare - Quaxis
HLDM ver.1.0.1.6

~~[b]FORZA BEŞİKTAŞ
~~

Sosyal ağlarda paylaş

ahmet dursun bu sezon 3 kez elle gol attı zaten ..
biri avrupada ikisi ligte.. hayret bişi[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

Bjk nin ölüsü gs yi yener merak etme sen meph...
Bütün senenin oyunlarını kalite olarak toplarsan zaten gs nin süründüğünü görürsün.[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

darksun'ın mesajında bizim süründüğümüzü iddia etmiş, ordan alınmıştır

yahu cidden kimse 1 önceki mesajları okumuyor mu ?

herkese açıklama yapmak zorunda kalıyorum[hline]When I look into your eyes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

İyide ben Darksun'a değil senin msg.a cevap verdim.Kendin söylemişsin.GS sürünüyor.Darksun köprüden atla dese atlayacan mı?(Klasik öğretmen suçlama biçimi :))[hline]Silphatos Iceheart - Locus@NBL

>Grynn Uth Xare - Quaxis
HLDM ver.1.0.1.6

Sosyal ağlarda paylaş

e o zaman biraz kendinizi tersliyosunuz topluca.. gs sürünüyo bjk iyiyse ve arada 1 puanlık bi fark varsa o zaman gs'nin ölüsü yetiyo demek daha doğrudur bence.. ve doğrudur da gs sürünüyo.. bjk da son senelerdeki en iyi oyununu oynuyo (sezona bakıldığında) ve 1 puan fark var..sürüne sürüne şampiyonluğa gidiyoruz valla..[hline]Knock-knock-knockin' on heaven's door
[/i]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...