Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

türkçü rolüne bürünmüş tayma rumuzlu arap soyundan gelmekle övünen melez çapulcu p.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

+ kaç ben de bilemedim. bilimsel açıdan yaklaşmış

said:

Mubuto87 rumuzlu, rumuzuna ejekulasyon yaptığım özenti kırma piççiği, belli ki kevaşe doğuranının vulvasının labialarını tahrip ettikten sonra venüs tepesini teğet geçip rektumunda patlamışım. Kuyruk acının ve hemoroitinin azması çok doğal. Çünkü penetrasyonun etkisiyle anüsünün çizgili kasları deforme oldu. Sen bir sanal piççiksin. Hem de gerçek yaşamında hiçbir saygınlığı olmayan bir kenar mahalle eniğisin. Yazdıklarım yazacaklarımın, senin gibi düdükleyip havlattığım piçler de, düdükleyip havlatacağım piçlerin garantisidir.

Tüm ekşi sözlük piççikleri toplansa anca benim testisimin kılı olabilirler. Bunu siz de fark ettiniz ama soy özrünüzden ve kıskançlığınızdan ötürü karakaçanlar gibi anırırken yelleniyorsunuz.

Haydi hötün ve çapın yetiyor mu karşılıklı atışalım? Bence tüm ekşici piçleri de yanına al ki topunuzu üst üste koyup gangbang yapayım.

Bizde soyu ve karakteri sağlam olana edebiyat, soyu ve karakteri bozuk olana da fantezi bitmez.

gök yeleli bozkurt

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...