Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

( illustrator) Tuğla Efekti

Masticore

Öne çıkan mesajlar

cgtextures.com dan indirebilirsin tugla texture lari fotolari falam.bu texture u kullanicagin zemin uzerine farkli blending lerde dene iyi sonuc alana kadar.ust uste farkli 3-5 layer uygula olmadi.free transform( ctrl+t ) ile selection yap, sag click at ve warp ozelligini kullan dimension ile oynamak yuvarlamak icin vs.
Sosyal ağlarda paylaş

sağolun arkadaşlar. Tuğla resmi import ettim ve Warp'la istediğim sonucu aldım galiba . İllustrator'da biraz noob'um da. İmport ettiğim resmi live trace etmeden effect vermediğini unutmuştum. Yalnız bir sorunum var. Taşan tuğlaları silmem lazım yalnız live trace ettikten sonra expand etmeden silinmiyor tuğlalar. Expand edip sildiğinde de tuğlalar warp'sız halinde ki gibi duruyor ve sildikçe yerleri kayıyor...

Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

yani ilginç gelen photoshop'ta ki gibi pen tool bölgeyi secip silememiz. Bence mutlaka vardır ama nasıl...

silme yok maskeleyebilirsin ama sectiğin alanı

birde bi yöntem vardı renklendirme icin cisimin ovalliğine göre şekil fln verdirtiodun
o sana renklendiriodu otomatikmen ve şekil aldırıo du ama kimbilir nerdedir o tutorialler :D

mesh tool muş bi araştır istersen

Cuce said:

ben ahal neden illustratorde yaptığını anlamadım

vektörel olsun diye? psp de vektörel biseyler yapmak cok sınırlı ne yazıkki.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...