Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

level 30 için av alanları

Popeye

Öne çıkan mesajlar

level 30 scout için en uygun xp ve farming alanları neresi ?

xp için bow kullanıcam, farming içinde dagger[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 05 Haziran 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
ustumu basimi yirta yirta sokaklarda kosturmaya basliycam simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

sea of spores u duymuştumlvl40 moblar varmış galba ama hiç gitmedim bilemiyorum.

the ant nest ile waste land i deneyebilirsin. bu arada execution ground da lvl28 - lvl35 moblar var.

partisan hideway de grup halinde duran ol mahumlar var (marksman, rider, sergant, deserter, captain, commander) lvları sana duşuk gelebir belki ama çok fazla oldukları için non stop keserek exp alabilirsin.

[Bu mesaj Castigater tarafından 07 Haziran 2004 11:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Wastelands a git derim elinde iyi bir bowun var..Wastelands ta yavas yaratiklar var..Golem kesebilirsin orada lvl 34 iyide expi veriyor..[signature][hline]'A'yı hayatta başarı olarak tanımlayalım.
Formül şudur: A=x+y+z.
x çalışmaktır, y oyundur,
z de çeneyi tutmasını bilmektir.
Sosyal ağlarda paylaş

ghoul öldürüyordum ama çok kalabalık orası :( ipini koparan orda

birde magelere kılım ordaki, 2-3 granite golem var adam geliyor inadına ghoul'a saldırıyo eoh be

bu arada evet golemler çok zor ölüyor bowla
level 23 oldugumda elven bow+SS ile denemiştim 74 damage vermiştim granite golemlere(ghoul 200e yakın damage alıyordu)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 05 Haziran 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
ustumu basimi yirta yirta sokaklarda kosturmaya basliycam simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 08 Haziran 2004 01:01 tarihinde demiş ki:
ghoul öldürüyordum ama çok kalabalık orası :( ipini koparan orda

birde magelere kılım ordaki, 2-3 granite golem var adam geliyor inadına ghoul'a saldırıyo eoh be

bu arada evet golemler çok zor ölüyor bowla
level 23 oldugumda elven bow+SS ile denemiştim 74 damage vermiştim granite golemlere(ghoul 200e yakın damage alıyordu)

crawlerlar ile besserkerlar var onlarfena deil besserkerlar biraz yavaş bide bişey maidenvardı hatırlayamadım şimdi görünüşü lirein le aynı ama buyu ile 200dmg koyuyor. bu arada strainlere dikkat çok hızlı koşuyorlar. koşarkenki görüntüleri çok komik :)

bide oyunda olursan pm at, party yaparak hangman tree kesebiliriz (lvl35). tek başıma acayip sıkılıyorum. 4 türkdaha var serverda 3 tanesini tanıyorum 1 i yakın arkadaşım (fmea lvl 29 scout) ama aylık ucretini daha yatırmadığı için şu an oynayamıyor dier ikisi orc birinin niki Torik'ti dierini hatırlamıyorum onlar da fazla online olmuyorlar.Dieri ise d.elf mage'miş onu tanımıyorum. lvl'larımız birbirimize yakın 3 4 kişi party yapıp eg de kolayca mob kesebiliriz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...