Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Birinci ligdeki en iyi taraftar..

DesPerado_4

Öne çıkan mesajlar

stad ında tel örgüler olmayan tek takım Denizlispor dur bu nedenle en iyi taraftar da Denizlispor unki oluyor :) di mi fizbeaon abi ?[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 26 Mart 2003 22:21 tarihinde demiş ki:
stad ında tel örgüler olmayan tek takım Denizlispor dur bu nedenle en iyi taraftar da Denizlispor unki oluyor :) di mi fizbeaon abi ?[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®

Gerçektende öle tel örgü olmayan tek stad full centilmen
Ama çoşkulu olarak ben çarşı diyorum genede ama fazlada izlemedim denizli taraftarını
Sosyal ağlarda paylaş

çarşı rulz?
Katil hırsız manyak deli gaspçı ne kadar adam varsa çarşı.
da nesi rulz?
Denizli taraftarı ve UltrAslan iyi..denizli fairplay, ultrAslan da organize olduğu için iyi..[hline]ERKEKLIGI TUTTUGU TAKIMIN RENGINE BAĞLAYAN ADAM BIRAK ERKEGI, TRAVESTI BILE DEGILDIR.
Sosyal ağlarda paylaş

Ankaragucu taraftarı cok asiri laf atan taraftar az ama oz taraftar ozellikle gecekondu da asiri derecededir bu
hatta bi tanesini hatırlıyorum
Sarapcının Kralıyız
Pskopatın Allahıyız
Alem Buysa Kral biziz
Gırtlakları biz keseriz
Ne Anaya , Ne babaya , nede sidikli manitaya...
biz olmeye gidiyoruz Ankaranın Yollarınaaa..
diye gidiyordu:)
bide su lila lila var haha kopuyorum onu yaparlarken
Sosyal ağlarda paylaş

çarşı tezahurat jkonusunda ii olabilir ama herifler harbici piskopat adamlar.Yani maçı seyretmek için değilde adam dövmek için giriyorlar stada maç esnasındada habire bağırıyorlar.

o yüzdendir ki en iyisi ULTRASLAN[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu

Sosyal ağlarda paylaş

Merak ettiğim her BJkli çarşılı mı ?
kaç kişi bu çarşı
Ben olaya çarşı olarak yaklaşmayım en çok bağıran taraftar BJKde
En organize taraftar GSde...
En centilmen taraftar Denizlide...
En çok klup tarafından desteklenen taraftarda FBde..(kötü manada değil kesinlikle yönetimle taraftarın arası iyi pankart vb konularda iyi anlaşıyorlar )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 26 Mart 2003 23:36 tarihinde demiş ki:
ya abi çarşının yaratıcılık konusunda en büyük olayı Cobarde Gallina Ortega'dır zaten
ondan hiç lkonuşmasın fenerliler[hline]dark-dr, 20 Ağustos 2001 15:37 tarihinde demiş ki:
LOOK DUDE IM LOGGING FROM ***IN TURKEY AND I PING 640. TODAY I PING 200 SO I PK PPL GOT THAT?
korkak tavuk ortega çarşının yaptığı birşey deildi..En iyi taraftar şephesiz ve rakipsiz bjk taraftarı..[hline]"KRAL ÇARŞI"
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle denizli.. taraftar dediğin öyle olmalı.. 3 büyüklerin stadının tel örgüleri açsalar içersi pazar yeri gibi olur be.. adamlar takımına ciddi destek oluyolar ve vukuatları da yok hiç bildiğim..[hline]Only now, only now does he know, silver doom, unseen moon will show
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ricardelamasha, 27 Mart 2003 19:39 tarihinde demiş ki:
ya blackeagle allahını sewersen herseyı bjk de ustun gostermek zorundamısın ya yazma kardesım bıraz tamam anladıık besıktaslısın ama mılletı gaza getırcek seyler yapma barı yaa
carsı kım ya kım carsı izmir ataturke geldıklerınde ...tleri atıo nerde çarsı bu carsılıkmı oluo en ıyı tarafter carsı deme barı ya !!![hline]el tekila blanco con su sal le da sabor
bak güzel kardeşimm yalan yannış konuşma,1992 de izmire geldim arkadaşlarla..hiç öyle bir durum olmadı,olacaını da sanmıorum..Eğer 5 kişinin üstüne 100 kişi gidip korkutup sonra böyle diyosan ayrı..gerçi çarşı'lı adamın ...tü ondan da atmaz..ayrı konu..en çok bağıran,takımını ateşleyen grup çarşı taraftar da bjk taraftarıdır...O kadar...[hline]"KRAL ÇARŞI"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...