Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BONEC 3 VAKTE KADAR EVLENİYORRE

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

trolleyenin ağzına burnuna kırımkongo taşıyıcısı keneler girsin, 90la geçeceği bütten 89 alıp kalsın, banyoda kayıp düşsün serçe barnağını çatlatsın

tebrikler bon gardeşim. çocuğa cons adı iyi gider cins önemsiz

http://www.mesajtahtasi.com/davlumbaz/showpost.php?p=450927&postcount=11
Sosyal ağlarda paylaş

benim benim acc ile girdim de bi olayı yok. yazayım ne yazdığını dur;

said:
Bonecrusher

evlenip çocuk çoluk sahibi olmak istiyorum.
hayır çocuk önemli değil de çoluk epey önemli.
karımla balayına gitmek istiyorum.
torumlarım olsun istiyorum.
çocuk olmadan evet.
hayatın zevklerini yaşamak istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bonecrusher said:
papatya falı mı yapsam diye düşünmeden edemiyorum.
bir gün bir kıza bakıyorum, yüzü hoş bakılabilir geliyor, "acaba sevsem mi" diye düşünüyorum. ertesi gün aynı kıza baktığımda kendisinde bir sürü hata görüyorum, soğuyorum.

nedir yani bu olay anlamadım. bir günümün bir günüme uymaması, "mood" olayı mıdır?
yoksa ben mi çok seçici davranıyorum?
seçici olmamaya çalışıyorum, ancak bir türlü beceremiyorum, illa birşey görüp soğuyorum insanlardan.

tokatlayın bir zahmet, evet.[/QUOTE]
Sosyal ağlarda paylaş

Bonecrusher said:
şey bana tuhaf geliyor.
bir kızı bir gün seviyorum, hoşuma gidiyor, ertesi gün görünce soğuyorum.

sanki "gerçek aşk"ı arıyormuşum gibi hissediyorum. o kadar kasmamak lazım farkındayım ama, alışkanlık yüzünden beceremiyorum.

tanıdığım kızlarla rahat anlaşabiliyorum, ancak tanışık olmadığım kişilere çekiniyorum.

sevdiğimi düşündüğüm bir kız var. yüzü güzel. ayrıca ne zaman görsem gülüyor, belli ki çok mutlu ve dinamik birisi. ama bizim bölümde değil, tanımıyorum. sık sık görüyorum ama tanışıklığım yok. kendisi hakkında pek birşey bilmiyorum ama sevgilisi var sanırım. bu yüzden de uzak durdum hep çekindim.

Tuhaf bir huyum var. Aynı anda "yav ölücez, hayat boş, tadını çıkartıyım" tribine giriyorum, buna karşın nedense kendimi dünyaya bağlı gibi de hissediyorum. Çelişkiye düşüyorum o yüzden sürekli.

Kendime de kızıyorum, fırsatları hep kaçırıyorsun, üzülceksin bunlara diye :)

Kafam karışık. Aklımın ermediği ya da beceremediğim konular olunca daha da karışıyor.

Canım aslında bir göl kenarı / karlı çamlı dağ bölgesine gidip sakin sessiz bir yaşam sürmek istiyor :P
Geriyor beni bu tip şeyler.[/QUOTE]
Sosyal ağlarda paylaş

Bonecrusher said:
http://arama.hurriyet.com.tr/arsivnews.aspx?id=11872229

Bugün Real'de dolaşırken bir kız gördüm. Direk çenem düştü. Resmen aptala döndüm görünce.
Duru bir güzelliği vardı, çok hoşuma gitti. Onu görünce hiç bir şey düşünemez oldum. Hatta bakmaya bile korktum. Böyle salak bir duruma çevirdi. Hani 2+2 nedir diye sorsan bilemezdim.
Yüzü ve saçları çok güzel uyumluydu. 1.80 boyunda gibi duruyordu ve sanırım 18-19 yaşındaydı.
Hani evlen dersen evlenirdim, o derece etkiledi beni :deli:

O değil de ben bu kalbimi söküp atmak istiyorum yahu. Çok sıkıyor beni artık.
:robot1:[/QUOTE]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...