Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jimmy fallon

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Ahahahaha çat diye bildi xD gerçi olay o değil, yani hatunun o konuda bi hayranlığı var da, hayran kişiden alamıyorsun özellikleri, otu b.ku güzel onlara göre xD objektif biri lazım xD birde sadece o değil durum, çok kişi tanıyorum şu elemana hayran, nedir bu anlayamadım ki hahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

SeaGle said:

Boşver kıvanç i ya bunun hakkında görüş almam gerek xD bella nerede bella o da konussun bu konu hakkında

tipini beğenmedim.ama ses daha önemli benim için,sesini duymam lazım.

yutuptan falan baksana müsait bi zamanda bellacannurgül xD
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Bu komiklik-kız ilişkisi niyeyse normal insan evlatları için kârlı olmuyor pek sdfsdsf

gündem esprileri yapmicaksın. açıkçası ben burhan, gaffur ve türevlerinin taklitlerini yapanlara force-grip uyguluyorum direk. orjinal ama bel altı olmayan espriler kasıcaksın, aynanın karşısına geçip kendine sempatik bi gülüş modeli belirlemen lazım. bi de kendi esprine gülmeyeceksin, hele hayatta "gülsenize" falan dememen lazım. seni direk hayatlarından ignore ederler.

ayrıca komiklik başka şebeklik başka, biliyosundur zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Stifler said:

seagle adam senden daha karizmatik, seksi, çılgın.

duydun, şimdi gidebilirsin.

yahu kriter ben olmamalıyım xD olay şu ki, daha düzgün insan evlatları var, ben misal bi erkek olarak alp korkmaz var ya, arka sokaklarda keskin nişancı eleman, o adam on numaradır bence misal. Üstüne adam çok azdır bence. Simdi böyle adamlar varken niye bu jimmy gibi zibidiler rep alıyor onu düsünüyorum hahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Aabi siz yanlış anladınız yanlız hahah
ben "hatun niye bunu benden yakışıklı buluyor" tarzında birsey değil sorun xD bahsettiğim konu, hatun milleti niye çok da über olmayan dallamalara hakettiğinden fazla rep veriyor, genel bi araştırma bu xD
ha birde komiklik konusunda da yine genel bi yargıda bulundum, yoksa kendim için değil bu konu pek xD ha birde o tarz espri de yapmam ayrıca hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...