Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

başımca büyük yaşımdan işler

dunno

Öne çıkan mesajlar

hayir okuyorum
ne basi belli ne kici belli
ne de anlatmak istedigi belli
toplasan zaten 5 satir
bosa koysan dolmuyor
doluya koysan almiyor

bak bunu convert edicem simdi:

Bosa koysan
dolmuyor
doluya!.koysam mi acaba?
koyma zamani, dolma zamani, kacis zamani.
doluya
wad?
cok koyuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bence "Yazma" demek ağır kaçıyor, ben dunno'nun yazı yazmasına kesinlikle karşı çıkmıyorum.

İstediği kadar yazsın, yenilikçi üslupla yazsın, klasik üslupları denesin, edebiyat dünyasında çığır açsın da, o yazıları paylaşmasın, benim isteğim budur.

Anlayamıyoruz yazılarını dunno, belki 70-80 sene sonra, sen öldükten sonra anlaşılacak değerin, nedir bu inadının sebebi?
Sosyal ağlarda paylaş

dory said:

emre sana katilmiyorum
inan bana burda anlasilcak bisi yok
2 cumle var convert ediyim
hatta 15 dk ver
kod yaziyim "dunno converter"
cumle girelim
siir cikarsin
hdfg

Ya yok, eminim kafası farklı bir şekilde çalışıyor, iyi/kötü, ileri/geri demiyorum bak, farklı diyorum.

Anlayamıyoruz ama işte biz, hani mesela "Evrenin sonu neresidir?" diye düşünürsün ama yetemezsin veya "Ben nasıl oluştum" diye düşünmeye başlarsın, geri gittikçe gidersin ama sonunda mesela "Big Bang"e gelince "E Big Bang nasıl oldu" dersin, daha ilerisine, başlangıç noktasına ulaşamazsın ya, onun gibi.

Ben zannetmiyorum yazılarını random kelimeler seçip oluşturduğunu, kafasında belli ki bir plan var, bize bir şeyler anlatmaya çalışıyor ama işte o da ona yetemiyor. Yoksa bir insan bu kadar azimle bu kadar zorlamaz kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani diyorsun ki aslinda bu emolar sacmalamiyo,
yaptiklari tek sey bosbos durup biz aci cekiyoruz demek degil, anlatmak istedikleri bisiler mi var?
peki ne zaman cozumlenicek bu mesajlarin sirri?
uzaylilar var demek gibi bisi bu
ben inanmiyorum emre
bence teknoloji cok ilerledi ve, random word generator da dunnonun yaptigini yapabilir.
arkasinda ozel bi amac yok
kesinlikle sacmaliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben acı cekmiyorum pek. drama queen oluyorum bazen ama emo diilim.
karalama defterine yazdıgım bir iki seyi begenmişsinizdir bence en az.
biri cirkin biri güzel bulur aynı seyi. hem cirkin hem güzel olabilir. ya o ya bu demek zorunda diiliz belki de. ikisi de aynı anda olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Saçmalamıyor demiyorum, herkesin geçtiği bir dönemi atlatamamış, tek bir cümleyi absürd 3 parçaya ayırıp her parçanın sonuna farklı bir noktalama işareti koymanın "Müthiş bir vurgu oyunuyla yepyeni şeyler yaratmak" olduğunu sanan, kendisine gösterilen ilginin yarattığı eserden ziyade bu zavallı haline yönelik olduğunun farkında olmayan (daha doğrusu farkında olup da "İlginin iyisi kötüsü olmaz" demeyi tercih eden) bir Drama Queen olduğunu söylüyorum.

Şunu da söylüyorum ki, dunno bitti artık ya, hani tamam başlarda eğlenceliydi (her ne kadar bizim yaptığımız da dilencinin önünde dikilip parmakla gösterip gülmekten çok farklı olmasa da), süper aşk hayatıyla, muhteşem yenilikçi yazılarıyla falan sürekli malzeme veriyordu da, o kadar dipte ki muhtemelen hayatta en başarılı olduğu alan olan Drama Queen'liğinde bile daire çizip duruyor artık, hep aynı şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...