Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rockthenationsa gelecekler baksın..

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Evet Kimler biletleri aldı. Ben son 60 milyonluk biletlerden 2 tanesini almıştım ki o gün bitti :)

Neyse 2 sorum var
1) Hangi grup için geliorsunuz özellikle (Ben: Katatonia , Paul Dianno, Malevolent Creation, Vader ve Marduk)

[2. soruda aslinda sorun yok ama malesef bazi insanlar nereleriyle nereye gulunmesi gerektigini ogrenmezse kaldirmak zorundayim]

[Bu mesaj HellHound tarafından 06 Mayıs 2004 17:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse sorularada cevap vereyim..
1-Katatonia,Pain of Salvation, Orphaned Land, Lake of Tears, Sentenced..[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?

[Bu mesaj HellHound tarafından 06 Mayıs 2004 17:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tehlikeli yere kayiyor topic silinmesi gereken mesajlari siliorum... ayrica kimsenin inanclarina dinledikleri muzik grubu yuzunden birilerinin kiclariyla gulmesine bu bolumde izin vermem...[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...I scratched the surface to find someone wicked and Blind...
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

(ayıpladım)

çıktıgı gün gittik mr.bombamla aldık 60lıklardan adam tomarı yeni açıodu wallaha atlantiste :).

biletleri alırken esas aklımda olanlar katatonia pentagram sentenced ve epicaydı

ancak artık bana biri rockthenationsda kimleri dinlemek istiosun en çok die; bu listeye şunlar da eklenir; (bununnedenleri 1) yeni dinlemye başladıklarım 2) sonradan katılanlar)
amon amarth, Udo, orpahned land, lake of tears, moribund oblivion[signature][hline]a.k.a wicked
Kenderleme, 28 January 2004 23:01 tarihinde demiş ki:
geçen sene 6S olduyduk bu sene de G5 olduk galiba :P
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

Paul Di'Anno nun çiğlik çiğliğa Wratchild için!!!
ama tabi bilet aliacak para bulursam
daha bakkala borcum var 2 yıl oldu
bakkal çiraği peşimde:)
ondan parayi kaçirirsam alacam valla :)[signature][hline] Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben angst und sind allein

Gott weiss ich will kein Engel sein
Heaven Must Be Hell in Sky
Sosyal ağlarda paylaş

Amon amarth,Pentagram,Sentenced,Pain Of salvation geçekten bunlar için gidecekler ama günlük bilet alacam çünkü tam o günlerde okulda yükseltme sınavları var off!![signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadığım bi tane rock grubu yok niye ismi rock the nations? motörhead gelcek söylentileri vardı noldu, ağlarım..

nerdeyse hepsi death metal, şu metal bu metal.. metal istemiyorum kardeşim ben, rock istiyorum. gerçi di anno hastasıyım ve pain of salvation da dinliyorum bazen ama sırf onlar için de gidilmez ki yani..[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"

[Bu mesaj Mirage tarafından 07 Mayıs 2004 21:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
Katatonia,Orphaned Land,Marduk,Pentagram,
Amon Amarth,Hatebreed
tüm konser için gidiyorum aslında :).ama favorilerim bunlar.
(nerdeyse saydığım gruplar tüm konseri kaplıyor zaten :))[signature][hline]Hayalleri gerçekleştirmenin en kısa yolu; uyanmaktır.

[Bu mesaj lumpy tarafından 07 Haziran 2004 22:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...