Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asafated Yalan oldu..

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Evet Türkiye'deki en köklü death metal grubu olan Asafated , ayrılma kararı almış. Rockthenationsda da sahne alacak grupların arasında olan abilerimiz haliyle bu olayını da iptal etmiş oldu. Keşke rockthenationsa çıktıktan sonra bıraksalarmış. Demek ki acil dağılmaları gerekti.[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 07 Haziran 2004 17:33 tarihinde demiş ki:
normaldir, 10 senedir birliktelerdi.

iş güç sahibi koskoca adamların 10 sene ticari anlamda koca bir hiç olan son derec yorucu bir şey için uğraşması fazla bile...

grubu da elemanları da sever(d)im ben, geçmiş olsun hepimize...

Evet Ne yazık ki Metal Müziği ülkemizde ticari anlamda çok rezil. Metal müzik çalan insanlar para kazanmak için sevdikleri yaptıkları müzikten vazgeçip daha soft şeyler yapmaya başlıyorlar ki para kazansın. Örnek: Demir Demirkan

Ne yazıkki ülkemizde çok az Metal seven insan var. Ah keşke İsveç veya Norveç gibi olsaydık AH AH! :([signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

walla burada dürüst olacam; ben asafatedı ilk olarak moonspell konserinde izlemiştim ve iğrenç gelmişti hatta black idi... vokal keltoş binbir şebeklik yapıyo atlıyıp zıplıyodu ve vokali de iğrençti, o yüzden hiç üzülmedim dağıldıklarına...

türkiye de yaptıkları işten para kazanan metalciler de var:

direk olarak pentagramı gösterebilirim ya da almora(bunların hasılat ne kadar bilmiyorum); solitude çok güzel, knight errant filan bissürü var türk metal grubu.... gerçi hepsini toplasan bi dt filan etmez ama bu ülkede bu kadar oluyo kardeşim, daha iyi imkan olsa keşke[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

bak ama 4 grup saydın
500 tane kurulan metal grubu varsa 4-5 tane bişeyler yapabilen var. Gerisi stüdyoya para verio paso :)

isveç e 200 e yakın tanınmış grup var.
ki sadece yurt dışnın

bizim bu saydığımız türk gruplarının hiçbirini dünya tanımıo[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...