Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metallica!!

CythraulAkhera

Öne çıkan mesajlar

ben gitmiştim. ortamı nasıl anlatayım? neyini merak ediyosun yani?[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

evet bol bol olay çıktı. stad ağzına kadar doluydu. tam rezillikti. zaten iyi yer bulabilmek için sabahtan beklemeye başlamıştık, ama sonra milletin içine polis panzerle dalıp dağıttı, milletin üstüne mor boyalı su sıktı falan ehe. konser başladıktan sonrası güzeldi.

metallicadan önce monster magnet ve kurban çıktı. kurban çıkınca millet bol bol küfretti aşağıladı yuhaladı, ama "yalan dostum" çalmaya başlayınca aynı adamlar hoplayıp zıplamaya başladı eheh.

ilginç bi not: seyircilerin arasında özcan deniz vardı eheh[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

offf ben valla çok istemiştim gitmek 4.sınıftaydım.babama yalvarmıştım biletler pahalı die götürmemişti.onun yerine garage.inc nin kasedini almıştı sewindirik olmuştum.şimdi çok yanıyorum tabi.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Anti-Chemical
Sosyal ağlarda paylaş

guzel konserdi... ortaokul mezuniyetimizin oldugu gundu, mezuniyeti sallayip konsere gitmistik. etraftakilerin cogundan kucuguz, ilk metal konserimiz, gayet tirsioduk o nedenle... ama eglendik, konser bitip ayrildigimizda mutluyduk

ama derlerki '93 konseri kat kat daha iyiymis...[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
Futurama - Bender's Humor by Microsoft Joke
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

[burasi lyricz diil, forum /hh]

Ben de ortaokulu bıtırıyom az kaldı ama Metallica Fln Yok :( ya bıde dvd fln varmıs ya konserlerın bende albumlerın hepsı var orjinal ama dvd fln yok nerden alabılırım? su metal isaretını nasıl yapıyonuz bea :D

[Bu mesaj HellHound tarafından 06 Haziran 2004 17:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...