Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Update 1.05

hayvan

Öne çıkan mesajlar

doğru anladin örneğin benim üstümde 5-6 parça t2 armor var ve onlarla aldiğim melee karşı armoru full pvp 5 armorla alıyorum yani benim 5-6 parça t2 armorum full pvp 5 e eşit. Damage yönünden de yine t2 daha iyi hatta pvp den de iyi üstüne 1-2 culturalle combine edip daha da güçlendirebiliyorsun. ama bu dediğim PoM için diğer classlar hakkında damage konusunda birşey diyemem fakat armor konusunda işler böyle
Sosyal ağlarda paylaş

e ozaman pvp lvl 5 kasmanın mantıgı ne durumda:D yani ne bilim yırtınıyoruz ya hani low lvlda whitesands falan diye! ozaman abanalım leveling e bir yandan power lvl grind falan bir an once 80 olup raid lere girmeye bakalım :) yani t2 madem pvp lvl5 e eşit ve dmg ı fazla ozaman low lvlda işkence çekmeye gerek yok:)
Sosyal ağlarda paylaş

Ne alaka yahu t2 set nasıl full pvp lvl 5 set eşitmiş yok daha neler pvp invul eklemez onlar pvp set senin pvp invullarını çoşturur ama bunlar raid veya normal moob keserken bir işe yaramaz üstü t2 set olan ile pvp lvl 5 seti olan asla eşit olamaz böyle düşünen hata yapar öyle olsaydı kimse pvp lvl ile uğraşmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

İşim gücüm yok yalan mı söylüyecem pom da full pvp 5 armor da giydim üstümdeki epicleri de giydim pvp armorum bufflarimla %31 pvp armor 5le de öyle epiclerle de öyle invullarım da %10-13 arasında değişiyor. Oturup pvp lvl 5 kasacağıma epic item kasiyorum daha rahat daha iyi
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl yani artık t2 setler pvp invulları etkiliyormu öyle ise bu oyun ölmüş yazık diyorum pvp lvl almanın kasmanın bir anlamı yok o zaman bu benim için daha iyi oldu tabi bu kesin ise sen bu olayı nerde denedin test serverdamı yoksa senin pvp lvl 5 pom var anlamadım.:)o
Sosyal ağlarda paylaş

hayir bu arada 50 lvl char açmak için daha önceden o accountla 50lvl üstünde bir char kasmış olman lazım. Bu arada yanlış char yada yanlış serverda açarsanız 50 lvl hakkınızı gmle konuşup yeni bir hak alabilirsiniz ondan charini silme gm e söyle ben yanliş class açtim diye yeniden hak verirler
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

e ozaman pvp lvl 5 kasmanın mantıgı ne durumda:D yani ne bilim yırtınıyoruz ya hani low lvlda whitesands falan diye! ozaman abanalım leveling e bir yandan power lvl grind falan bir an once 80 olup raid lere girmeye bakalım :) yani t2 madem pvp lvl5 e eşit ve dmg ı fazla ozaman low lvlda işkence çekmeye gerek yok:)

pvp'ye yeni set gelecek oradan kaynaklanıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...