Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aktif SWG Oyuncuları

Tyronian

Öne çıkan mesajlar

Eski veteranlara oyunu bir denemelerini tavsiye ederim. Oyun eski tarzını yakalamış. Savaşa hazırlanmak için Doktor bulup buff yaptırmak gerekiyor. Aynı pre-cu gibi buff yapan tipler var. Bu bufflar 1,5 saat sürüyor. Sonra entertainere gidip belli stat, armor vb. özellik artıran buff yaptırıyorsunuz. Ondan sonra doğru nightsister kesmeye.
Bunun yanında heroic zindanlar var. Exar kun, tusken king gibi Burdan set topluyorsunuz. Seti giyince jedi bayağı sağlam oluyor. Ben alamadım ama giyenlerden biliyorum.
Ve en önemli özellik, statları yüksek diye giydiğimiz abuk subuk görünen armorlara elveda. Artık istediğimiz giysiyi 2. bir görünüm için kullanabiliyoruz. Böylece rp yapmaya müsait bir ortam oluşmuş oluyor.
Combat ui'yi biraz ayarlayınca wow'a yakın bir düzen sağlanıyor.

herkesi bekleriz.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bi düzelme yapayim

armorları heroicten almıyorsun

+35x3 armorlari crafterlar yapiyor.

heroicten loot(para para para) ve token aliyorsun alinan tokenlerle jewelery aliyorsun bunlarda söyleki cooldown azaltiyo,yeni özellik veriyor,action cost reduction,aşmış damange falan fişman :)

ha bazı herociler ile (hoth) armor alabiliyorsun ama RP armoru gibimsi bişi yani :)

ayrıca battlefield'leri deneyin zevkli oluyor güzel grupla :)
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar tekrar;
Karakterlerimin ismini yineliyorum;
Osskta -Trader Structures
Igoki -Jedi
Erlis -Trader Domestic
Co'oc -Entrainer

Ayrıca, Naboo Kereen e 2 km de bir şehir kurduk Türk oyuncularla, 2 sene onceden kalma bir plandı bu şimdi gerçekleşti. Bana yardımlarından ötürü Anron'a tekrar teşekkür ediyorum ve, tüm Türk oyuncular, hepiniz şehire davetlisiniz.

Tyrons City Mayor Igoki
Sosyal ağlarda paylaş

valla bayaa bı adam var aslında tabı eskısı gıbı gumbur gumbur deıl ama gusel ben sadness' ıle ahmet arnavisca ile oyunda umut daeween ile haluk hakantr ile chimerada mert var junnegar ile karakter transferi ile oynuyoruz chimerada. gelen arkadaslar olursa mesajlasın muhabbet ederiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam bu karakterlerin hepsi Chimaera da mı ?
Eğer;

Karakter adı
Server
---
Şeklinde yazarsak daha rahat anlaşılır diye düşünüyorum :)

Not: Kişisel olarak konusmadım, genel konuştum yanlış anlaşılma olmasın :)

Osskta Tyronian
Chimaera
**
Igoki
Chimaera
**
Erlis Tyronian
Chimaera
**
Co'oc Tyronian
Chimaera
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
4 sene sonra (geceleri bizim bebişin osurmasını sağlamaya uğraşırken oynarım babında) bende başlayayim dedim. Oglan büyüyünce artık ona veririm charı o oynar :D

Eclipse de kimse kalmamış. Chimeradasnız anladığım kadar. ELimdeki resourceleri eritip paraya çevirir çevirmez ordayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...