Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nba forması

can

Öne çıkan mesajlar

siz olsanız kiminkini alırsınız? ve neden?
ayrıca antremanlarda da giymek istiyorum ve sg oynadığım için bana en uygun kim gider? kobe, t-mac, iverson bunların hepsi bu sezon takım değiştirebilirler o yüzden onların formasını almak istemiyorum, forma eskiye kalmasın.[signature][hline]Fly In The Ointment
Having sex is like having brigde, if you don't have a good partner, you better have a good hand!
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

jason kidd

gri formayi
hem forma cok güzel
hem adam cok klas

süper uyar bence

tabi bu biraz senin de kimleri sevdigine bagli bir olay[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

valla boyuma göre, pozisyonuma göre olucaksa

stephan marbury ve jason kidd

yok eğer istediğim forma olacaksa (ki komik olur yani 1.70 boya)

tim duncan ve kevin garnett[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

yok basketbol boş! konuyu kişiselleştirmeyelim. Kırıcı olmayalım. İntihar edersem mutlu mu olacaksınız![signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ Tey,Tey,Teyyy..
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./ Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları... Powered bY Korax & Pascal.Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
Sosyal ağlarda paylaş

Zohahaha bu benim yaratılış amacım! Ama Basketbol'un boş bi spor olduğunu kabul edin.[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ Tey,Tey,Teyyy..
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./ Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları... Powered bY Korax & Pascal.Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...