Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alt Leveling için partner arayışı

Nessarien

Öne çıkan mesajlar

Herkese Merhabalar ^^

Warrior alt karakter kasmak istiyorum fakat partner bulmakta zorlandığım için (partner derken arena gibi bir düşüncem yok warrior ile yanlış anlaşılma olmasın sakın ^^) buraya konu açmak istedim.

Alt kasmak isteyip tek başına bunun çekilmezliğini görüp sıkılıp karakterleri yarıda bıraktım ve sildim birkaç kez. O yüzden muhabbeti iyi olan, alt kasmak ya da oyuna yeniden (sıfırdan değil malesef oyun birikimine sahip olmanız gerek) başlamak gibi bir düşüncesi olan partner arayışı içindeyim.

Karakteri Jaedenar (PvP-EU) realmında açacağız. İsterseniz burada kalırsınız isterseniz lvl işi bittikten sonra ayrılırsınız. Bu size kalmış birşey :)

Açacağınız karakter mutlaka ama mutlaka healer olmalı.

Karakterlerimiz Alliance olacak.

Neler vaat ediyorum ?

* Meslekler, gearing, enchantlar ve diğer ihtiyaçlar için herhangi bir sıkıntı içinde olmayacaksınız.
* Karakteriniz gearing sürecinin ardından alt raidlerine katılma şansına sahip olacak. Bu da kısa sürede iyi bir gear sahibi olabilmenizi sağlayacak.
* Guildde community statüsünde yer alacaksınız. Arzu ederseniz ve performansınız istenilen düzeyde olursa guildde raider statüsüne ulaşabilirsiniz.
* Biricik LOCKUMumuz Elena'nın çıplak resimleri. (Şaka şaka patiler öyle şey yapar mı çok ayıp fsdfsdfsd ^^ )
* Parasal bir sorun yaşamayacaksınız.

Neler bekliyorum ?

* Karakterlerin level ve gearing sürecinde yüksek online zamanı.
* İyi seviyede oyun bilgisi ve pve birikimi.
* 2 gün sonra yaa sıkıldım hadi bye denmemesini.
* TS kullanabilecek durumda olmanızı.
* İletişim kurup kendinizi ifade edecek düzeyde ingilizce bilmenizi.
* İyi muhabbet edebilen ve aksilik çıkarmayan birini.

Şimdilik bu kadar. Konuyu daha sonra kontrol edeceğim, umarım benimle aynı arayışlarda olan biri vardır.

Dilerseniz buraya mesaj atarsınız dilerseniz özel mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.

İyi akşamlar ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Ya çok basit bir olay biliyor musun seni ilgilendiren birşey yoksa o konuyu bırakıp başka bir konuya tıklayacaksın, çok basit ya zor değil.

Ben sadece ne ölçüde yardımcı olabileceğimi ne tür imkanlar sunabileceğimi ve oynayacağım kişide neler aradığımı maddeledim. Bu arayışlarda olan birçok insan olduğuna eminim. Bu konuların yüzlerce wow forumlarında yer alıyor. Senin ilgini çekmiyor ya da böyle bir arayışın yok diye benim konumun içine etmen gerekmiyor.

Ayrıca gelecek sefere fikrini soracak olursam konu açmadan önce seni dürterim merak etme.
Sosyal ağlarda paylaş

Torondor said:

oo adam simdiden warrior olmuş direk rage topladı valla..

bide hakketten bende o ingilizce kısmına takıldım TS den ingilizce mi konuşulucak level atlarken falan?

bak aquila ne demiş

ben ne demişim ?

Nessarien said:
* Karakteriniz gearing sürecinin ardından alt raidlerine katılma şansına sahip olacak. Bu da kısa sürede iyi bir gear sahibi olabilmenizi sağlayacak.
* Guildde community statüsünde yer alacaksınız. Arzu ederseniz ve performansınız istenilen düzeyde olursa guildde raider statüsüne ulaşabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...