Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cheats , Hack neyse işte ....

janis

Öne çıkan mesajlar

** Dün akşam trackte birini gördüm (Rangerım), Hide şekilde yanına gittim. Adam ekranımda visual oldu. Target alıp tam attack edecek iken , adam bir anda 300m farklı bir yere ışınlandı. Tabi bunu yaparken benim varlığımdan haberi yoktu. Lag 'mı var diye düşündüm ama skillerimi kullanırken hiçbir sıkıntı olmadı ve 120 ms vardı o an bende.

** Geçen gün lvl 41 Ranger (Rus Corp Guildinden) ile kapıştık. Ben lvl 48 rangerim. Adam bana öyle bir vuruyorki 3 vuruşta öldüm. Combat logtan baktım 800'den aşşağı dmg 'ı yok. Sonra res pointte beklerken bu adamda geldi. Adamı targetladım ve bir baktımki 9700 stamina var lvl 41 Rangerda.

** Mount üzerinde bekleyen birini gördüm yolda. Başladım adama vurmaya. Sanırım AFK idi o sıra. Fakat 15-20 sn vurmama rağmen adamın canında hiç düşme olmadı. Fakat üzerinden yediği dmglar gözüküyordu , HP barı düşmüyordu. Sonra adam geldi sanırım PC'nin başına ve hiçbirşey yokmuş gibi yoluna devam etti.

Bu tür olaylar 1.5 Patchinden sonra da devam ederse bırakmaktan başka çare yok. Hilenin olduğu yerde , insanın hevesi kalmıyor. Paranoyak oluyorsun resmen , her dalacağın adamı düşünüyorsun acaba hile varmı diye..

Edit : Bu oyunu yaklaşık 10 gündür oynuyorum ve bu kısa sürede bunlara şahit olduysam , daha başka neler vardır kim bilir ?
Sosyal ağlarda paylaş

ilk olay da teleport var gibi fakat hemen öyle herkese hacker muamelesi yapmamani tavsiye ederim. oyuna yeni başladın daha bilmediğin bir sürü skiller var. örneğin 2. olayda 800 800 vurması gayet doğal critlemiş olabilir ekstrem bir damage değil ayrica 9700 staminasi yoktur zaten olsa da sen göremezsin. Rakibinin herşeyi % üzerinden gösteriliyor. Son olayda da adamda Shield of Risen vardir log oluyordur o yüzden damage veremiyorsundur büyük ihtimalle.
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl yok abi stamina'nın faydası ? Adam at gibi sprint atar , potuda çaktımı elini shiftten çekmesine gerek yok.

Uzun lafın kısası , Eğer bir oyunda hile varsa , ki AoC 'ta hile var. Bunun çeşitlerini araştırmaya gerek yok. Çünkü oyunun kodları bir şekilde kırıldı ise adamlar her türlü hileyi yaparlar.
Sosyal ağlarda paylaş

abiler level 41 rangerin normal attığı ok critte bile 800 vurmaz. eğer o 3 saldırı salvo saldırısıysa bile olmaz.

bunun dışında hala var mıdır bilmiyorum ama hunlardan hile kullanan vardı sanırım. çook aylar önce, wild lands of zelata levellarındayken bi guardianla arkadaşı dalmıştı bana (adamlar bot kullanıyordu ayrıca o sırada) ve guardianın kesinlikle zerre canını götüremedim aynı levellarda olduğumuz halde. sonra adamı bir daha gördüm kendi halinde oyalanırken ve saldırdım yine canı gitmedi bir türlü ve yine öldürdü beni.

cunning deflection demeyin, cunning deflection 50% deflect yapar diye biliyorum. ayrıca bu adam sürekli c.d açık mı geziyor da ben onun haberi yokken saldırdığımda bile canı gitmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu benim başına dahada vahimleri geliyor 80 lvl conq. var bir ass. hide çıkıp beni tek vuruş ile hemde fatality yaparak alıyor çok var böylesi millet neden düşük lvlde pvp lvl kasıyor bu gibi kişilerden bıktıklarında buna dur diyende yok anca videoya çekecen böylesini belki o kanıt olurda banlarlar ama oda zor birde düşük lvl pvp lvl 5 yapanlara bazıları noob ezik daha duel pvp yapmadan birşey mi zamnnediyorusn kendi diyorlar ya gülüyor onlara sadece sanki pvp lvl 5 olunca zaman içinde beceri kazanmıyacağızda butür hack başvuran herkeze nalet olsun diyorum.:X
Sosyal ağlarda paylaş

"midye dolma" said:

abiler level 41 rangerin normal attığı ok critte bile 800 vurmaz. eğer o 3 saldırı salvo saldırısıysa bile olmaz.

bunun dışında hala var mıdır bilmiyorum ama hunlardan hile kullanan vardı sanırım. çook aylar önce, wild lands of zelata levellarındayken bi guardianla arkadaşı dalmıştı bana (adamlar bot kullanıyordu ayrıca o sırada) ve guardianın kesinlikle zerre canını götüremedim aynı levellarda olduğumuz halde. sonra adamı bir daha gördüm kendi halinde oyalanırken ve saldırdım yine canı gitmedi bir türlü ve yine öldürdü beni.

cunning deflection demeyin, cunning deflection 50% deflect yapar diye biliyorum. ayrıca bu adam sürekli c.d açık mı geziyor da ben onun haberi yokken saldırdığımda bile canı gitmiyor.

tamam tamam sen forumlara beni niye kestiniz diyen arkadaşsın sanırım? o guardiani taniyorum oyuna yeni başlamaişti hack yoktu. defensive stancede vurduysan genelde pomla %5-7 anca vuruyorsun o da aninda regen oluyor PoM vs. Guardian gereksiz savaşlardan biridir biraksan sabaha kadar gider. Bunun dışında ne botunu kulladiğini söylüyebilirsen sevinirim. Oyuncuların ismini de pmden ver elide kanıt varsa şutluyoruz kendilerini

"midye dolma" said:

o an üstünde debufflar olabilir soldiers a frenzyde yakalanmış olabilir her ne kadar pom damage veremiyor guardiana karşı desemde duellerde bir vuruşta yarı canlarını götürdüğüm de olmuştur. oyunun sistemi çok garip. benim bu olayi savunma amacım ileride daha çok böyle şeyler görecek hack olmuyan sadece kendini üzecek böyle düşünerek, onu engellemeye çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

janis said:

Nasıl yok abi stamina'nın faydası ? Adam at gibi sprint atar , potuda çaktımı elini shiftten çekmesine gerek yok.

Uzun lafın kısası , Eğer bir oyunda hile varsa , ki AoC 'ta hile var. Bunun çeşitlerini araştırmaya gerek yok. Çünkü oyunun kodları bir şekilde kırıldı ise adamlar her türlü hileyi yaparlar.

adam at gibi sprint atamaz spint attiğinizda fix bir stamina gitmiyor % üzerinden gidiyor yani hesapta 100 staminan varsa da 1000 staminan varsa da ayni süre sprint gidebiliyorsun hemen hemen. Bunun yanında evet aocda hile bol bunun dışında oyundaki buglarda bol. Hack programi kullanmayan arkadaş ölüp kalkınca üstünden shield of risen gitmemişti ve damage verebiliyordu fln
Sosyal ağlarda paylaş

veyr10 said:

tamam tamam sen forumlara beni niye kestiniz diyen arkadaşsın sanırım? o guardiani taniyorum oyuna yeni başlamaişti hack yoktu. defensive stancede vurduysan genelde pomla %5-7 anca vuruyorsun o da aninda regen oluyor PoM vs. Guardian gereksiz savaşlardan biridir biraksan sabaha kadar gider. Bunun dışında ne botunu kulladiğini söylüyebilirsen sevinirim. Oyuncuların ismini de pmden ver elide kanıt varsa şutluyoruz kendilerini

yoo ben hiçbir foruma serzenişte bulunmadım sadece savaştan sonra o adama ve arkadaşına sordum nasıl gücü gitmiyor diye, cevap gelmeyince 1-2 kere daha yokladım, hiç serzenişte ya da kaba davranışta bulunmadım sadece sordum fakat hiç cevap vermediler ve adamlar çok sistematik, senkronize hareket ediyordu. daha önce hun guildina öylesine açıp sonra sildiğim bir karakterle kısa süreli bir giriş yapmıştım ve bazı kişiler bot kullandıklarını ama bot açıkken bile bilgisayarın başından ayrılmadıklarını söylemişti. kimsenin ismini hatırlamıyorum taa ekim ayında mı kasım ayında mı ne oldu bu olaylar.

ha ayrıca bu olay olduğu sırada guardianın defansif stance'ı sadece fiziksel saldırılara koruma sağlıyordu büyülere değil.

veyr10 said:

"midye dolma" said:

o an üstünde debufflar olabilir soldiers a frenzyde yakalanmış olabilir her ne kadar pom damage veremiyor guardiana karşı desemde duellerde bir vuruşta yarı canlarını götürdüğüm de olmuştur. oyunun sistemi çok garip. benim bu olayi savunma amacım ileride daha çok böyle şeyler görecek hack olmuyan sadece kendini üzecek böyle düşünerek, onu engellemeye çalışıyorum.

iyi de konuyu açan adam demiş level 48 rangerım diye, karşısındaki de rangermış ben de ona göre söyledim. pomla soldier nerden çıktı ki?
Sosyal ağlarda paylaş

abi onu dememin amaci senden 7lvl düşük bile olsa sana one-shot çekebilir direkt fatality çekebilir herşeye hack derseniz bu oyunu hiç oynamayin çünkü her gün oluyor böyle şeyler. günde 10dan fazla one-shot yiyorum one-shot atiyorum lvl ayırt etmeksizin (böyle dedim diyede lvl 20keyken 80i one-shotla alıyorum sanmıyalim lütfen =) ) Daha oyuna 2-3 gün önce başlamiş bir arkadaşın gelip bu kadar net konuşmasına lafım benim, kendi kendini oyundan soğutacak

diğer serzeniş olayini yanlış anlamışsın konu dağılmasın diye p.mden yaziyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

yani tamam da yine de level 41 bir rangerın level 48 bir rangerı tam olarak 3 vuruşta alabilmesinin tek ihtimali adam crossbow ranger olur piercing shotu critler falan onun da son vuruşu 2000 küsür vurur ilk iki vuruşu sıradan 100 200 küsürlük vuruşlar olur o şekilde. ben başka açıklama getiremiyorum ve eğer konuyu açan arkadaşımız 800'den aşağı vurmayan 3 vuruşla indirildiğinden eminse bu açıklama da yetersiz kalıyor.
belki de adamın levelını yanlış görmüştür yani bilemiyorum bana oluyor bazen.
Sosyal ağlarda paylaş

veyr10 said:

abi onu dememin amaci senden 7lvl düşük bile olsa sana one-shot çekebilir direkt fatality çekebilir herşeye hack derseniz bu oyunu hiç oynamayin çünkü her gün oluyor böyle şeyler. günde 10dan fazla one-shot yiyorum one-shot atiyorum lvl ayırt etmeksizin (böyle dedim diyede lvl 20keyken 80i one-shotla alıyorum sanmıyalim lütfen =) ) Daha oyuna 2-3 gün önce başlamiş bir arkadaşın gelip bu kadar net konuşmasına lafım benim, kendi kendini oyundan soğutacak

diğer serzeniş olayini yanlış anlamışsın konu dağılmasın diye p.mden yaziyorum.

Evet 10 gündür AoC oynuyorum. Fakat 10 yıllıkta MMO geçmişim var. Karşımda bana anormal gelen bir durum olduğunda oyunda daha tecrübeli arkadaşlara soruyorum. Onlarında garipsediği , hack olarak şüphelendikleri olayları buraya yazdım.

Oyunu seviyorum , oynamak istiyorum ki şuan lvl 58 oldum. Çatır çatırda kasıyorum yani. Fakat bu tür olaylarlar nadirende yaşansa insanın canını sıkıyor.

O bahsettiğim lvl 41 ranger hala aynı lvl'de aynı zoneda bekliyor. Fields of Dead diye bir zone'da bekliyor sürekli. Fury serverinda olan varsa gitsin baksın.

Benim amacım oyunu kötülemek değil , o nedenle kimseninde oyunu savunmasına gerek yok arkadaşlar. Ben bu oyunu günde 8 saat oynuyorsam , seviyorum demek ki. Fakat bu tür hack olayları 1.5 ten sonrada devam edecek olursa , bırakmaktan başka çare kalmayacaktır. Bu fahişe sevgiliye benzer biraz . Seve seve ayrılmak zorunda kalırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

adam field of dead deyse hâla o orada pvp xp kasıyor demekttir. normal olarak da pvp de tecrübelidir diyebiliriz. benim demek istediğim sadece adam hackte yapıyor olabilir yapmiyor da olabilir bu konuda direkt bariz cheat diyemezsin. eğer için hâla rahat etmiyorsa petitation at gmler takibe alsin varsa cheat atarlar
Sosyal ağlarda paylaş

abi gmlerin haberi vardır diye düşünme hiç, gmler tam olarak armut topluyor. adamlar bütün gün gm adasında oturup keyif çatıyorlar herhalde, hiç öyle "aa şurası hareketli bir bakayım ne oluyor" falan diye bir kaygıları yok adamların. insan bir merak eder, ben bile ara sıra serpent's head inn'deki sohbetleri röntgenliyorum.
petitioun queue denen şeyi de kaldırmışlar insanlar önlerinde kaç kişi olduğunu bilip servis süresinin yavaşlığından şikayet edemesin diye, ben sırada tek ben varken 4 saat cevap alamadığımı bilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...