Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] Nwn ciler

Apache

Öne çıkan mesajlar

Nwn 3cd 9 milyon
SoU 3 milyon
HoU 3 milyon

etti 15 milyon. 15 milyon verip ne kadar ayakta durucağı belli olmayan multide özgürlüğünüz olmadan oynicaksınınz. 15 milyon daha ekleyin orjinal neverwinter nights alın hem daha özgür olursunuz hem de karlı (bence).ben 50 milyona Nwn+SoU ısmarlıcam avaturkten[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

ya max ille de 3 exp mi almak gerekio sizin server için?
ben alıom da orjinal yine de girerim ama aldıımın içinden nwn+sou çıkıo ille de hou mu lazım[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 27 Mayıs 2004 20:39 tarihinde demiş ki:
mix expansion pack istiyor
ikisini de istiyor hatta
[signature][hline]karakedi, 30 Mayıs 2004 14:28 tarihinde demiş ki:
hayatınızı paylaşmak, sohbet etmek istiyorsanız her akıllı insan gibi forumları kullanın. bir kaç yıl sonra geçmişe bakıp vay be geçmişte bunları yaşamıştık deme şansınız olur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
maxSEPHIROTH, 01 Haziran 2004 18:26 tarihinde demiş ki:
ılgınc bır acıklama.

Yukarıda saydıklarınız sayın shapsal orj veya kopya sahıbı olmanızın bır fark yaratmayacagı sekılde yapabıleceklerınız arasında.

(aklına gelen sunucuya baglanmak harıcı)

neyse herkes orj sahıbı olsun olmasın bız aramıza beklıyoruz.

[Bu mesaj maxSEPHIROTH tarafından 01 Haziran 2004 18:28 tarihinde değiştirilmiştir]

ben sadece fikrimi söyledim neden alaycı bi tavırla konuşuosun ki bana attığın mesajlarında?[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Sosyal ağlarda paylaş

o da doru da korsanda girilebilecek 3-4 server var onlar da kapanırsa server bulmak zorlaşıcak. orjinalde onlar kapansa da başka yerlere girilebilio[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...