Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hastasiyim canaydinin fenere oyuncu kaziklamasina q

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

said:
regulus, 02 September 2003 20:33 tarihinde demiş ki:
yanlış kullanım quamor demiş ki;bir gsli mantığı
doğru kullanım fizban demiş ki;bir kısım gs'li
ehe lütfen yani biz de kaynıyoruz arada...:D[hline]Bu göğüslerse Huda'nın ebedi serhaddi,
"O benim sun'-i bediim,onu çiğnetme" dedi.
Asım'ın nesli diyordum ya,nesilmiş gerçek.
Çiğnetmedi namusunu işte çiğnetmeyecek!

hayir senin mantigin yalnis orda ki bir sayi baabinda :) caktin ? yani sadece bu threadi acan vatandasa gecerli.. ilk o laf attigi icin e tabi o yazimdan sonra artis olursa konuyu acan kisiyi destekler nitelikte 2-3-4 diye gider tabi :D[hline]ALI G. MY BITCH
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
şimsdi sonuç ne oldu?

servet iyi mi oldu kötü mü oldu fener için?
oynadı mı hiç? ben hatırlamıyorum tuncayı fln biliyorum sadece :)[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

verdiği örneğe bak lol.. okan koç desen hadi neyse..
ahmed hassan genç desen genç değil
türk desen türk deil
verimsiz desen verimsiz deil..
forma şansı bulamadı desen, deli gibi de oynadı..[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

bLaQ artık bokunu çıkardın Vodan ismini gördünmü saçmalama moduna giriyosun yaş kaç senin 12 flnmı kendine gel biraz.
"Mattheaus bile demiş Ahmet Hassanın neden oynatılmadığını anlamış değilim."

Sen uzayda yaşıyosun galba Dünyevi spor haberlerinden pek haberin yok sana zihin açıcı hap fln almanı ve ardından günlük gazeteleri fln takip etmeni öneririm.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

Sizin elinizde diyelim birbiriyle iyi anlaşan iki stoper var
Popescu-Bülent diyelim
Adamlar kral gibi oynuyo ama bide genç yetenek var emre aşık yada vedat ( o dönem için söylüyorum gs dönemi)
Adamlar oynarken illa oynatıcam diye ikiliyi bozarmısınız?
Bi kere kart cezalısı oldu luciano yada tomas tam hatırlamıyorum servet oynadı
3-0 yenildik samsuna ve atıldı servet
Verilen şansı değerlendiremedi geri döndü kulübeye
Belkide o maç kendini gösterip bişeler yapsaydı öbür haftada oynicaktık ardından banko çıkıcaktı
Fenerin bitirmesiyle alakası yok
Bitirdiği oyuncular oldu ama burda fener napsın adam oynayamadı
Ne hazırlık maçlarında ne şans verilen lig maçlarında
Sosyal ağlarda paylaş

E bide yoktan var ettiklerine bakalım?

Bundan 10 yıl önceydi burdaki bazı bjkliler hatırlamaz onlar daha sabah kuşağında çizgi film serediyodu ozamanlar. Engin çok iyi bi kaleciydi ancak artık yavaş yavaş kariyerinin sonlarına gelmişti. Bi ara sakatlandı Rüştü kaleye geçti ve birdaha kaleden çıkmadı. Aynı Rüştüyü şu an yüce takım BJK istiyor ve alabilmek için tek şansı fenerin istememesi olasılığı.

Aynı şekilde Recep ve Volkanda kendilerini ispatladılar bu çok konuşan arkadaşlar bitane kaleci göstersinler kendi takımlarından çıkma milli takımda oynamış. Türkiyede kaleci yetişmiyor. FB de olmasa artık devşirme kalecilerle oynicaz.

Ama yoook adımız çıkmış bikere kendilerininde bi düşüncesi yokki sağdan soldan duyduklarını gelip forumda bize satıyolar işte anca.. kendi ağızlarıyla söylüyo bak Okanı sildik diye e ozaman tartışacak bişey?

[Bu mesaj Vodan tarafından 06 Haziran 2004 10:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

EK:
Rüştü'yü yoktan var etmediniz. Size Antalyaspordan geldiğinde Ümit milli takım kalecisiydi Trafik kazası için Beşiktaş almadı sonra siz imzalattınız.
Diğer yanlış iddialarını tek tek düzeltmeye vaktim yok bununla idare edeceğini umuyorum.[signature][hline]Absolut, 24 Mayıs 2004 23:41 tarihinde demiş ki:
Ya insan insanı .... mi yavv ayıptır günahtır beee
Sosyal ağlarda paylaş

bLaQ'ın benim mesajlarıma yazdığı cevaplara tekrar bakmanı öneririm ayrıca yanlışlarımı da düzelt lütfen böyle kaçacağına. bi kaleci illede altyapıdan çıkıcak diye bi kural yok kaleciye güvenirsen oda kendisine güvenir. Rüştü yedek otursaydı A milli olabilirmiydi? Lakin bu sene yedek oturdu gördük nekadar büyük bi düşüş yaşadığını.. Büyük bir takımın genç bi kaleciye güvenmesi bu şekilde laf edilemeyecek bişeydir. Sezon başında herkes volkan kalede zıçar derken bugün a milli kaleci olmuştur bunun tek sebebide küçük takımda kaleyi koruması değil büyük takımda kendisine verilen önemi güveni kavrayıp kendisine olan güvenini arttırmış olmasıdır.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

vodan anlama kapasitenin kıt ve türkçenin gerçekten zayıf olduğuna artık kesin gözüyle bakıyorum.. Hala demiş etmişlerdesin, matthaues gelmiş kime demiş? sana mı demiş lol.. febeli bi arkadaşın gene sana saçmalamış inanmışsın sevinmişsin. Ahmed Hassan ilk yarı 5 maçta ilk onbir geri kalanlarında yedek girdi.. İkinci yarı paso ilk onbir oynuyodu sakatlandı 2 aylığına.[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 06 Haziran 2004 10:11 tarihinde demiş ki:
E bide yoktan var ettiklerine bakalım?

Engin çok iyi bi kaleciydi ancak artık yavaş yavaş kariyerinin sonlarına gelmişti. Bi ara sakatlandı Rüştü kaleye geçti ve birdaha kaleden çıkmadı.

oha amuah ulan engin 4-5 aylık sakatlandı bacağı cört diye kırıldı. ondan sonra da istersen bir daha kaleye geçmesin yani :D
dediği şeye bak yaw koptum[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

ahmed hassan??? yav adam bu sene takımın en verimli adamıydı 14 gol attı. hani gençler de hücum futbolunda 15 gol atmıştı örnek olsun diye karşılaştırıverin.

ayrıca ahmed hassan sergenden daha çok sahada kaldı. hiçbirşey bilmeden konuşuyorsunuz sırf konuşmak için
Sosyal ağlarda paylaş

Ahmed Hassan 2. yarı girdiği maçlarda daha verimli oldu doğrudur.

Ama Ahmed Hassan 2. devrede yedekten girmedi paso ilk 11 çıktı maçlara sakatlanana kadar..

Bilmeden sallama artık. Tahminler üzerine futbol konuşuyosun vodan lol. ondan bile anladığından emin diilim.[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 06 Haziran 2004 13:50 tarihinde demiş ki:
Hayrettin varken rüştünün lafı olmaz tabi haklısın sende yediği goller nette komedi sitelerinde yayınlanıyo, Spikerlere bi ingiltere atağını daha gol yiyerek savuşturduk diye replikler kullandırttı heheh =)

Sende haklsn yaw pardon =)

ne kadar alakasız konuştuğunu bir aynaya bak da anla. (bak bu da saçma oldu di mi, ama senin dilinde yani anlarsın)[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...