Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kafamı

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

kırmak istiyorum, ulan cillop gibi telefonumun 5 numaralı tuşu çıktı, bi kez caponla yapıştırdım, oldu falan, bugün yine düştü uzun aradan sonra, yapıştırdım fekat 5 e basıyorum bazen 3 yazıyo, 2 ye basıyorum yandaki kısayol tuşuna basmışım gibi oluyo, ses kaydedici açılıyo, 6 ya basınca 1 yazıyo.

Devre yollarını mı yedim lan, cillop gibi lan, e65 lan, süperdi tuşları, değiştirmem zaten telefonu da, ya bunların komple kasa değişiyo di mi, of patladı biyerimde şimdi, ne kadardır, lan garbıç çare bul bana :(:(
Sosyal ağlarda paylaş

lani oldu gibi, şey, eski caponu kazımak isterken iğneyle deldim ben yanlışlıkla katmanı, dengeli yapıştırmamışım deliğin olduu yere doğru basıyormuş ondan, şimdi düzgün yapıştırdım sorun yok

allam amin teşekkürler dinimiz oh

lan felaket tırstım haa

hayır komple kasa değişse en aşşaa 100 lira, en aşşaaa (dasaa gibi oldu :P ) o da.

oh düzgün olsun ya, canım ciğerim benim telefonum, günde 250 mesaj gönderiyo o tuş takımı
Sosyal ağlarda paylaş

yok o kadar da değil sadasd

zaten kısaltma kullanmayız biz cnm nbr sevmiyoruz lan aasdasd

ya 2 yıldır o ortalama ile mesaj yazınca, bi te t9 kullanınca, uzun mesajları da kısa sürede yazabiliyorsun

misal bu mesajı telefonla klavyeden daha kısa sürede yazabilirim belki
Sosyal ağlarda paylaş

ha bir de bu iş döngü halinde.ciddiyim.
ben ki mesaj atmayı geçtim mesajlara bile cvp vermezdm tey teey.
sonra lisede en yakın arkadşımla telsimin partnerini almıştık.o zaman bir alıştım.of.
sonra eski erkek arkım çok mesaj atardı ikisi kombo oldu yoldan çıktım.
sonra ben de 555i çok fena alıştırdım.o da hiç sevmezdi.

sıradaki siz olabilirsiniz..
tehlikenin farkında mısınız?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...