Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DVO&WOW sitesi yorum & yardım

bonesoul

Öne çıkan mesajlar

Merhaba Tinu ile birlikte yeni dvo sitesi üzerinde çalışmaya başladık.

Genel olarak konu DVO'lar olsada, ağırlıklı olarak WOW'a önem veriyoruz ve bu doğrultuda içerik giriyoruz.

Bu durumda, bir Türkçe bir wow sitesinden beklentilerinizi duymak istiyoruz, nasıl geliştirebiliriz, neler görmek istersiniz?

Şu anda sistem halen geliştirilme aşamasında, eksiklerimiz mevcut ama kısa bir süre çinde,gelen yorumlar doğrultusunda eksikleri giderip açılış yapmayı planlıyoruz.

Yorumlarınızı bekliyoruz, http://www.dvoturk.com

Not: Özellikle Blizz-Blue'lar konusunda belirtmeliyimki, amacımız, her kelimeyi Türkçe'ye çevirmek yerine, WOW oynayan, oyunun teknik terimlerini bilen ama GM'lerin mesajlarını anlayacak kadar yeterli İngilizce'si olmayan oyunculara, konuyu basitçe anlatabilmek.
Sosyal ağlarda paylaş

Özellikle Guildler için özel sayfalar ve Türkiyede ki Progress yarışını ön plana çıkartacak çalışmalar olacak önümüzdeki günlerde.

İşte bu geliştirme sürecinde guildlerden ve oyunculardan öneri istek ve eleştirileri bizim için önemli... Bizce paticikde ki wow ve mmo kitlesi türkiyenin en aklı başında kitlesi, bu yüzden paticik halkının önerileri önemli :)
Sosyal ağlarda paylaş

lan forumda kendi özel bölümünüz var yuh.

Neyse konuya geliyorum.
Site için öncelikle tebrikler, umarım istediğiniz gibi olur.
Okunurluk açısından 1px yazı boyutunu büyütün lütfen :D cidden okunaklılığı kaçmış.

Oyuna çok hakim olmayan ve bol bol soruları olan büyük bi kitle var.
Bunlara rehber niteliğinde bir kısım olması, bunun da blog'da böyle sohbet şeklinde anlatır gibi falan olması, yani sizin veya yazarlarınızın özgün makaleleri falan çok güzel olurdu :)

Abi hangi talent? sorusunun cevabı size google'dan 209342309483 tane kullanıcı kazandırır , insanların en ikileme düştüğü konu bu zaten :)

Haberler falan güzel olmuş, blue postlar tadından yinmez :)

Forum teması biraz daha uyumlu hale getirilebilir.

Tekrar başarılar =)

edit: herhangi bi konuda yardım gerekirse söyleyin abi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

lan forumda kendi özel bölümünüz var yuh.

Neyse konuya geliyorum.
Site için öncelikle tebrikler, umarım istediğiniz gibi olur.
Okunurluk açısından 1px yazı boyutunu büyütün lütfen :D cidden okunaklılığı kaçmış.

Oyuna çok hakim olmayan ve bol bol soruları olan büyük bi kitle var.
Bunlara rehber niteliğinde bir kısım olması, bunun da blog'da böyle sohbet şeklinde anlatır gibi falan olması, yani sizin veya yazarlarınızın özgün makaleleri falan çok güzel olurdu :)

Abi hangi talent? sorusunun cevabı size google'dan 209342309483 tane kullanıcı kazandırır , insanların en ikileme düştüğü konu bu zaten :)

Haberler falan güzel olmuş, blue postlar tadından yinmez :)

Forum teması biraz daha uyumlu hale getirilebilir.

Tekrar başarılar =)

edit: herhangi bi konuda yardım gerekirse söyleyin abi :)

Ekipde ne kadar çok işini bilen ben yazarım ederim diyen adam olursa o kadar çabuk gelişir site yani varsa senin bize ben su konuda yardım ederim diyeceğin bir şey hemen pm pls :)

he birde bu gördüğünüz site daha asıl hedeflediğimiz projenin çok çok küçük bir bölümü... :)
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn2 said:

site güzel ama açılışta wow ağırlıklı olcak yazısını bu kadar ağırlıklı olcak die okumadım. birazda dier oyunlara önem verin yada her oyun için onu oynayan adamlar alın bünyeye

daha çok yeni daha önceki yazımdada dediğim gibi bu projenin daha başlangıcı, sistemi oturttuktan sonra eksikler tamamlanınca diğer mmo lar hakkında da yazılar çoğalacaktır, ekibimiz daha genişleyecek.
Sosyal ağlarda paylaş

WCM'deki yeni çıkan wow vidyoları hakkında yorumlar da olsa fena olmaz açıkcası. Mesela Buddhist-Lewt'in 2. vidyosu çıkmış. Ya da şöyle elitistjerks'in her sınıf için olan pocketguidelarının Türkçe'ye çevrilmiş hali ve bunlar üzerinde tartışma topikleri. Site baya güzel olmuş bu arada :).
Sosyal ağlarda paylaş

Sage said:

WCM'deki yeni çıkan wow vidyoları hakkında yorumlar da olsa fena olmaz açıkcası. Mesela Buddhist-Lewt'in 2. vidyosu çıkmış. Ya da şöyle elitistjerks'in her sınıf için olan pocketguidelarının Türkçe'ye çevrilmiş hali ve bunlar üzerinde tartışma topikleri. Site baya güzel olmuş bu arada :).

videolar için zaten özel bölüm geliyor, ayrıca machinima bölümüde olacak içinde, bossların videolu taktik anlatımı vs.. bunlar video bölümünde olacak. "pocketguidelarının Türkçe'ye çevrilmiş hali" bunuda not aldık :)
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn2 said:

site güzel ama açılışta wow ağırlıklı olcak yazısını bu kadar ağırlıklı olcak die okumadım. birazda dier oyunlara önem verin yada her oyun için onu oynayan adamlar alın bünyeye

şu an site adım adım ilerlediginden tümüyle aktif değil diğer oyunlarda zaman içerisinde sitede yer alacak zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir anlamda SoTC gaming napıyo ulean diyenlere de cevap olur ucundan site. Hayırlı olsun, güzel bir çalışma olmuş. Deniz'in dediği gibi ufak halini görüyoruz ama büyüdüğünde ve tam kapasite açıldığında online oyunları sevenler için güzel bir site olacak eminim :). Kolay gelsin emeği geçen herkese..
Sosyal ağlarda paylaş

Genitalic said:

arena bölümü isteriz =D

not aldık :) bu arada ilerleyen zamanda wow-heroes olsun diğer armory siteleri olsun ordaki tüm özellikler sadece türk guildler bazında dvoturk içinde olacak , onun altyapısını oluşturuyoruz... Tekrar tekrar söylüyoruz sadece wow içinde değil tüm mmo oyunlarına meraklı zamanı olanı çeviri yapmak , yazı yazmak isteyen arkadaşlar bizle iletişime geçsin lütfen...
Sosyal ağlarda paylaş

Çevirileriniz çok başarılı bence ingilizcesi zayıf oyunculara çok yardımı olacağını düşünüyorum, içerik açısından biraz yetersiz gibi dursada şu an sitenin kaç günlük olduğunu düşünürsek bunu bile bir başarı olarak görebiliriz, ilerleyen günlerde diğer oyun kolları için destek alacağınızı umuyorum WOW temelinden biraz uzaklaşıp tamamen DVO olmanız için.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

Çevirileriniz çok başarılı bence ingilizcesi zayıf oyunculara çok yardımı olacağını düşünüyorum, içerik açısından biraz yetersiz gibi dursada şu an sitenin kaç günlük olduğunu düşünürsek bunu bile bir başarı olarak görebiliriz, ilerleyen günlerde diğer oyun kolları için destek alacağınızı umuyorum WOW temelinden biraz uzaklaşıp tamamen DVO olmanız için.

site henüz bugün açtık bugun duyurduk, ve daha bu baslangıc yanı projenın %10 nunu goruyorsunuz. Su an için kaliteli içerikle yanı bı mmo-champion modeli ile başlangıc yaptık, ama arka planda sitenin gelişimi devam ediyor bunu zamanla görüceksiniz zaten...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...