Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

JewelcraftingTailoringEnchanting

vimpir

Öne çıkan mesajlar

Şuan Jewelcrafting<>Enchanting ikilisinde karar kildim ah ench icin bir suru vardi elimde malzeme jw icin ah den satin alicam surekli dedigim gibi para muhim degil:)

Sadece 3 sehirde train ediliyormus level 30 seviyesinde :( ne alaka anlamadim sadece bu meslek bu sekilde :S
Sosyal ağlarda paylaş

vimpir said:

Şuan Jewelcrafting<>Enchanting ikilisinde karar kildim ah ench icin bir suru vardi elimde malzeme jw icin ah den satin alicam surekli dedigim gibi para muhim degil:)

Sadece 3 sehirde train ediliyormus level 30 seviyesinde :( ne alaka anlamadim sadece bu meslek bu sekilde :S

jc icin exadora girmen lazım lvl 58 e kadar sonra honor holdda var traineri inn de
Sosyal ağlarda paylaş

abi şuan çok iyi 3x32 sp prismatic bide mavi soketlere yapıştırıyorsun geri kalanina 9 sp 8 crtit 19 sp çakiyorsun ringlere 19 sp baya bi avantajın olur ve ench olmayan 10m 25m raidlerde disenchent ile absyleri topluyorsun falan filan ama daha ne kadar değişmez bilmiyorum ha prismaticleri mavi renk keseriz belki patch den sonra patchin ne zaman geleceğide belli değil o zaman gene güzel olur gerçi o kadar fark etmez yani her türlü avantajlı jc ama talior da olur yani hiç fark etmez
taliorun avantajlari - kendine yaptığın leg enchenti bedava gibi bişey back enchi güzel ulduar daki reciplerle craft edilen itemlar güzel
jc nin avantajı - prismaticler şuan
hemen hemen aynı yani ama patch den sonra ne olur bilemiyorum hiç bir fikrim yok yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...