Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sinirlendim!

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

Aslansınnnn...
Kaplansınnn...

mı dememizi bekliyorsun :) O zaman daha çok beklersin.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 31 Mayıs 2004 18:31 tarihinde demiş ki:
Bence de öyle demek istedi.
Chill out edi.

evet gayet dogru anlamisim, turkle isim olmaz = turklerle ugrasmam, ama israilliyle ugrasirim, yaptigimla da gurur duyarim, demek istemis arkadas, ben de arkladasin interneti yeniceri mantigiyla kullandigini ve bunun saka gibi oldugunu soylemek istemistim, yanlis anladigim bir durum yok, yanlis anlasilmisim.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
edi, 31 Mayıs 2004 18:34 tarihinde demiş ki:
evet gayet dogru anlamisim, turkle isim olmaz = turklerle ugrasmam, ama israilliyle ugrasirim, yaptigimla da gurur duyarim, demek istemis arkadas, ben de arkladasin interneti yeniceri mantigiyla kullandigini ve bunun saka gibi oldugunu soylemek istemistim, yanlis anladigim bir durum yok, yanlis anlasilmisim.

Yanlış bir mantık olabilir.
Ama insanları değiştiremeyiz edi =).[signature][hline]What comes after forever?.
Legalise it!
Sosyal ağlarda paylaş

8 rakam en iyisi, hem de şu şekilde: qweqwrty
qw eq'nun iki katı, severim numaramı o yüzden şifresini unutmamaya çalışıyorum, çünkü e-mail olayını sildim elimden gitmesin listem diye..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ferrero, 31 Mayıs 2004 18:31 tarihinde demiş ki:
evet öle dedim :) o yüzden hiç kıs arkım yok Türklere kıyamam :(

[Bu mesaj Ferrero tarafından 31 Mayıs 2004 18:31 tarihinde değiştirilmiştir]

eglence varmis burda !

fedo zaten gelmis. horas ?

heeeey hey yurdum hey.

ferrero vatan seninle gurur duyuyor ! yasasin turk haxxorlar ! allah allah nidalariynen alti degil, yedi degil UC haneli icqlar haxxorlayin. haxxorlayin ki kalkinalim ! abazalik bitsin muhendislik fakultelerinde boylece ! her ogrenciye bir bilgisayar dussun.

ha bu arada turkiye topluca direk icqdan banlanabilir ama neyse sktiret onemli degil.

ediye hak verdigim ender topiclerden biri oldu. yuru edi.

bu arada yasasin turk haXXorlari.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

Yenisini satiyim sana niahaha

Ya ne boş işler tmm bende küçükken çok uğraşırdım böle şeylerle ama walla numarasını işgal ettiğim kişinin gönlünü aldım içim rahat.

Ama bitane kendi register ettiğim war wallaha hack mack değil register ettim bala geldi 99996699 gurur duyuyorm şansımla :P[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...