Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sinirlendim!

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

Icq'm hacklendi deli olcam yaa!!!! Bende hacklemiştim gerçi ama 1 yıldır kullanıom sorun yoktu Pm bende diildi ama şifre çok abuktu adam nasıl buldu ya Çıldırcam...
No: xyzxxy Süperdi adamın biri 100kontör veriodu vermedim cigicigi de...
302330 :( Napayım şimdi?[signature][hline]
Spermen, 12 şubat 2003 14:33 tarihinde demiş ki:
Sol kulağını kapatırsan sağ duyulu olabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 31 Mayıs 2004 18:02 tarihinde demiş ki:
haydan gelen huya gider
su testisi su yolunda kırılır
bok yoluna gitti niyazi
[signature][hline] Justin, 22 Mayıs 2004 15:39 tarihinde demiş ki:
ben mageryi 5 saatte gm lerimden skiller daha zor artmalıyı çıkarıyorum şahsen
senin anlama kapasiten nekadar bilemem tabi
Sosyal ağlarda paylaş

yok 6 hane h3kleyince dötleri kalkıyor çok boha yarıyor bütün manitalar aaaa altı haneee diyip ona gidiyor sanki
olan adamın icq listesine oluyor[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 31 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
yok 6 hane h3kleyince dötleri kalkıyor çok boha yarıyor bütün manitalar aaaa altı haneee diyip ona gidiyor sanki
olan adamın icq listesine oluyor

ICQ list bilgisayarın içinden aratıp bulabilir. Ama ICQ bulamaz. Ayrıca kızlar da arkamdan koşuodu bitane bana ver bende sana verem falan hesapı :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilverSurfer, 31 Mayıs 2004 18:17 tarihinde demiş ki:
iyi olmuş, sen adamı hacklerken güzeldi ama dimi,
böyle hacklemeyi falan marifet sananlar da ibret alsın bu kardeşimizi.

Adam türk değildi gavurdu hemde israil li :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hah bak israilliyse donunuda alsaydın :)
şaka bi yana bütün israilliler savaş yanlısı diye bişe yok benim israilli arkadaşım var baya üzülüyo bu olaylara, hem haim revivo vardı severdik keratayı.

[signature][hline]Never underestimate the power of human stupidity

[Bu mesaj SilverSurfer tarafından 31 Mayıs 2004 18:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ozru kabahatinden buyuk, net ortami sakarya meydan muharebesi degil, sen saygisiz davranirsan sana saygisizlik edene de kizamazsin, haydan gelen huya gider, iy olmus demeyecegim ama burada hekledigim icq heklendi diye yakinip kendine destek aramasan iyi olur gibi geliyor bana.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 31 Mayıs 2004 18:20 tarihinde demiş ki:
Doggy uyuyo, onun ve benim adima yaziyorum

Patla

evet bu listeye 2 seneden beri icqum h3kl3ndiği için icq kullanamayan kendimide ekliyorum ve bende sana PATLA diyorum...[signature][hline]Yukarda yazılan tüm saçmalıkların telif hakları yazan salağa aittir.Yazardan izin alınmadan quote edilmesi, editlenmesi veya silinmesi halinde bu eylemleri gerçekleştiren kişiye yazar çok pis Beddualar edecektir.Bedduaların işlememesi olasılığına karşı yazarın bu eylemi gerçekleştiren kişiyi h3kl3m3 hakkı saklıdır.Copyright @ 2001, PUMA.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...