Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yine bir nargile bulusmasi...

MeSh

Öne çıkan mesajlar

Guzel o zaman rembetiko'ya gidiyoruz ama ben yerini bilmiyorum ondan once bi yerde bulusalim sonra hep beraber gidelim.. Cumartesi saat 18:00'de baslar nargile fasli,ben son kisi masadan kalkana kadar kalkmam yani saat sorun degil benim icin,nargile+tavla+muhabbetten otesi yok zaten...Zevkli olur baya herhal.. Estel sende gelcen mi?[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-

[Bu mesaj MeSh tarafından 31 Mayıs 2004 20:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 31 Mayıs 2004 15:47 tarihinde demiş ki:
baba dünkü çoçuk thasad nargile yerleri öneriyor :d
yawrum benim yürübe şaka biryana rembetiko en güzel ortamı olan ve en iyi nargilesi olan yer kadıköy için.

Aslan sen önce benim nickimi doğru yazmasını öğrende ondan sonra forumlara yazı yaz orayı sana öğreten zaten benim :)[signature][hline]:hrr:Lyrics.Wasted Time Between Solos:hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Ultra, Rembetiko'ya gidiyoruz.. Oraya gelirsin,gerci bende nerde oldugunu bilmiyorum..

Cep: 535 322 53 69 gelecek olanlar alsinlarda,kaybolurlarsa arasinlar ben bir sekilde giderim oraya..Alirim herkesi getiririm cafeye ucretsiz =P

Simdiii, Ben,benim bi arkadas,fedo,dmx kesin geliyor..
Kesin olarak gelenlerde yazsinlar da kac kisi olacaz bakalim..

Cumartesi saat 18:00'de kadikoy'de Rembetiko kafede olurum ben.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 31 Mayıs 2004 18:18 tarihinde demiş ki:
Abi Klan'a ne gıcığınız var yahu?
Taksimdekinden mi bahsediyorsunuz?

Alsexy ben gelem,Estel sen ben gidek olmamı? :P

walla clan süfer ötesi bir kafe...[eheh neden acaba?]İstanbulda olsam,herghün giderim,yaşatmam....[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
[29.04.2002-29.04.2004]
Sosyal ağlarda paylaş

12 haziran 1 hafta sonra demek.. Ben 1 hafta sonra yine bulusurum gerci benim icin sorun olmaz :)) Ama 5 haziran'da bulusuruz herhalde artik... Cmts saat 18'de..

Bu arada gelebilirimlerin yaninda kesin olarak gelecekler yazsinlarda ona gore bulusacagimiz yeri ayarlayalim 3 gun kaldi surda..[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...